رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

جلسه مشترک هیات نظارت و ستاد اجرایی انتخابات خراسان رضوی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

جلسه مشترک هیات نظارت و ستاد اجرایی انتخابات خراسان رضوی

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی خبرگزاری صدا و سیما، رئیس ستاد انتخابات استان در این جلسه با گرامیداشت سی و هشتمین سالگردجلسه مشترک هیات نظارت و ستاد اجرایی انتخابات استان پیروزی انقلاب اسلامی،گفت: جمهوری اسلامی از نظر شکل و محتوی بر مشارکت مردم تاکید دارد و در این زمینه امام خمینی رحمت الله علیه میزان را رای مردم می دانست و مقام معظم رهبری نیز رای مردم را حق الناس می داند.
سید جواد حسینی افزود: هیات نظارت و ستاد اجرایی انتخابات با مبنا قرار دادن قانون و تفاهم کامل، تمام تلاش خود را خواهند کرد تا انتخاباتی سالم و با شکوه با مشارکت حداکثری مردم برگزار گردد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی تاکید کرد: برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و سالم، تسلط بر قانون و تعهد بر اجرای آن از یک سو و آسیب شناسی انتخابات گذشته از دیگر سو مبنای عمل مشترک هیات های نظارت و اجرایی انتخابات قرار خواهد گرفت.
 
او برگزاری جلسات مشترک  هیات های نظارت و اجرایی را عامل برداشت و درک مشترک از قانون دانست و افزود: امید است با برگزاری این جلسات شاهد مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باشیم.
رئیس هیات نظارت بر انتخابات نیز با تاکید بر قانون گرایی در انتخابات و برگزاری جلسات مشترک گفت: هیات های نظارت و اجرایی  باید از هرگونه رفتار و عمل که شائبه طرفداری و یکجانبه گرایی دارد خودداری نمایند.
حجت الاسلام و المسلمین مظفری افزود: نتیجه انتخابات را مردم تعیین می کنند و هیات های نظارت و اجرایی باید میزان بودن رای مردم را وجه عمل خود قرار دهند.