رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۸

حجّت الاسلام والمسلمین رئیسی از همه قشرهای مردم برای خلق حماسه ملّی تشکّر کرد. - محتوای خبر

 

 

متن خبر

حجّت الاسلام والمسلمین رئیسی از همه قشرهای مردم برای خلق حماسه ملّی تشکّر کرد.

رئیسی گفت: هر اراده و تلاشی در دولت آینده را در مبارزه با فساد و تبعیض و تحکیم ارزش های انقلاب اسلامی مورد حمایت قرار خواهم داد.

رئیسی از همه قشرهای مردم برای خلق حماسه با عظمت تشکر کردبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، در این بیانیه آمده است: ازخداوند متعال سپاسگزارم که حضور باشکوه شما مردم فهیم در انتخابات ریاست جمهوری، عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی را بیش از پیش نمایان ساخت و چشم جهانیان را خیره کرد.

او افزوده است: نقش بی بدیل رهبر معظم انقلاب در شکل گیری این حماسه با عظمت بر کسی پوشیده نیست؛ امنیت و استقلال و پیشرفت کشور، همواره مرهون هدایت های داهیانه ایشان بوده است.

این نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بیانیه خود آورده است:اینجانب به عنوان سرباز این نظام و خادم ملت شریف ایران، وظیفه خود می دانم از مراجع عظام تقلید و علماء اعلام، طلاب و دانشجویان، کارگران و کشاورزان، بازاریان و خانواده معزز شهدا و ایثارگران و همه گروه ها و تشکل ها و همه زنان و مردان سلحشور ایران اسلامی تشکر کنم.

حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی درادامه بیانیه خود آورده است: از مردم عزیزی که با محبت خویش به اینجانب اعتماد و در سفرهای مختلف به استان های کشور، جلوه های ماندگار و فراموش نشدنی از عزم انقلابی و انسجام اجتماعی خلق کردند ، صمیمانه تجلیل می کنم ؛بی تردید پیروز اول این انتخابات ملت شریف ایران است .

در ادامه این بیانیه آمده است : اینجانب با اتکاء به  پشتوانه مردمی، همه ظرفیت ها را برای پیگیری مطالبات مردم در مبارزه با فساد و تبعیض و تحکیم ارزش های انقلاب اسلامی به کار خواهم بست و هر اراده و تلاشی در دولت آینده با این جهت گیری را مورد حمایت قرار خواهم داد و همواره زبان گویای محرومان خواهم بود.

حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی آورده است: دستاورد مهم این انتخابات، سیاست ورزی اخلاق مدار، تکلیف_محوری و طرح گفتمان "توجه به محرومان" و "مبارزه با فساد و تبعیض" بود که فراتر از جناح بندی های رایج سیاسی، به مطالبه عمومی مردم تبدیل شد و به تدریج مورد اذعان و تعهد دیگر نامزدهای انتخاباتی نیز قرار گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی آورده در پایان بیانیه خود با درود به روح مطهر امام راحل و شهدای عالیقدر انقلاب اسلامی برای ملت قهرمان ایران آینده ای سرشار از موفقیت و بهروزی آرزو کرده و آورده است: همچنین برای همه دولت مردان و رئیس جمهور منتخب آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم اجرای عدالت اجتماعی و رفع دغدغه های اقتصادی مردم و معیشتی محرومان در اولویت برنامه های دولت دوازدهم قرار گیرد.