حضور مردم در عرصه سیاسی متعلق به هیچ جریانی نیست

 

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی، خبرگزاری صدا و سیما، امام جمعه مشهد در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه مشهدحضور مردم در عرصه سیاسی متعلق به هیچ جریانی نیست در جوار بارگاه منور رضوی گفت:رهنمودهای رهبری همچون سالهای گذشته راهبرد سازنده ای در جهت تداوم انقلاب اسلامی داشت و مردم مشهد از آن حداکثر بهره برداری را داشتند.

آیت الله سید احمد علم الهدی افزود: در شرایط فعلی که رهبری بصیر در جامعه ایرانی حضور دارند  باید شکرگذار این نعمت بود زیرا ایشان با رهنمودهای خود راهبرد پویایی جامعه و جریان صحیح انقلاب اسلامی را مشخص می کنند.

آیت الله علم الهدی گفت: همه مردم با هر اختلاف سلیقه ای در عرصه های مختلف کشور مشارکت داشته اند، معنای این حضور آن است که مردم در عشق به خدا، عشق به اهل بیت(ع) و عشق به پیغمبر(ص) یکی هستند.

او افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران تنها نظام در کره زمین است که مردم به آن وابسته و نظام به مردم آن وابسته است و دشمنان نظام اسلامی نیز دریافته اند باید بین مردم و نظام اسلامی تفرقه بیاندازند و در این مسیر تلاشهای بسیار زیادی را انجام داده اند.

امام جمعه مشهد ادامه داد: راه اندازی جریان لائیک در کشور از جمله اهدافی است که توسط دشمنان نظام اسلامی دنبال می شود و یک عده فرصت یاب و قدرت یاب نیز در داخل کشور این تفکر را دنبال و تلاش می کنند از این مسیر به نظام اسلامی ضربه بزنند.