بازگشت به صفحه کامل

حضور مردم در عرصه سیاسی متعلق به هیچ جریانی نیست

حضور مردم در عرصه سیاسی متعلق به هیچ جریانی نیست


 

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی، خبرگزاری صدا و سیما، امام جمعه مشهد در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه مشهدحضور مردم در عرصه سیاسی متعلق به هیچ جریانی نیست در جوار بارگاه منور رضوی گفت:رهنمودهای رهبری همچون سالهای گذشته راهبرد سازنده ای در جهت تداوم انقلاب اسلامی داشت و مردم مشهد از آن حداکثر بهره برداری را داشتند.

آیت الله سید احمد علم الهدی افزود: در شرایط فعلی که رهبری بصیر در جامعه ایرانی حضور دارند  باید شکرگذار این نعمت بود زیرا ایشان با رهنمودهای خود راهبرد پویایی جامعه و جریان صحیح انقلاب اسلامی را مشخص می کنند.

آیت الله علم الهدی گفت: همه مردم با هر اختلاف سلیقه ای در عرصه های مختلف کشور مشارکت داشته اند، معنای این حضور آن است که مردم در عشق به خدا، عشق به اهل بیت(ع) و عشق به پیغمبر(ص) یکی هستند.

او افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران تنها نظام در کره زمین است که مردم به آن وابسته و نظام به مردم آن وابسته است و دشمنان نظام اسلامی نیز دریافته اند باید بین مردم و نظام اسلامی تفرقه بیاندازند و در این مسیر تلاشهای بسیار زیادی را انجام داده اند.

امام جمعه مشهد ادامه داد: راه اندازی جریان لائیک در کشور از جمله اهدافی است که توسط دشمنان نظام اسلامی دنبال می شود و یک عده فرصت یاب و قدرت یاب نیز در داخل کشور این تفکر را دنبال و تلاش می کنند از این مسیر به نظام اسلامی ضربه بزنند.