رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

حقوق بشر غربی مبتنی بر لیبرالیسم و غارت و عیاشی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

حقوق بشر غربی مبتنی بر لیبرالیسم و غارت و عیاشی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما،مرکز خراسان رضوی، نماینده ولی فقیه در نماز جمعه امروز مشهد درحقوق بشر غربی مبتنی بر لیبرالیسم و غارت و عیاشی جوار بارگاه منور رضوی گفت: در حقوق بشر غربی کشتن کودکان یمنی و فلسطینی نماد رعایت حقوق بشر است و دفاع از مظلومان حقوق بشر شمرده نمیشود .
آیت الله سید احمد علم الهدی افزود:در دنیای غرب شکنجه و آزار زنان را یک جریان عادی می دانند اما در حقوق شهروندی اسلامی همه انسانها دارای حقوق شهروندی هستند .
امام جمعه مشهد گفت : سه محور در حقوق شهروندی در کلام امام علی علیه السّلام است که زندگی و معیشت و بهره وری از مجموعه امکانات جامعه در رشد اقتصادی مردم بصورت عادلانه و توسعه آگاهی و بینش ، آموزش آزاد و تامین امکاناتی که سطح علمی و آموزش را در جامعه بالا ببرد و مدیریت فرهنگی جامعه مردم ودر این میان حکومت و دولت تامین کننده این سه محور  است.
عضو خبرگان رهبری افزود: رییس و مدیری که در کشور با دستور ولایت فقیه ووحجت امام زمان(عج)منصوب می شود بر همگان واجب است که او را تخریب نکنند و برایش خیر بخواهند و اگر نقدی بر عملکرد این مدیر شد جز حقوق شهروندی است .
آیت الله علم الهدی گفت: دولت و مجلس باید بفکر معیشت مردم باشند و در حال حاضر بعضی از مردم در درجه خیلی پایین اقتصادی زندگی میکنند و مجلس باید نظارت خود را بیشتر کند .
وی درباره سخنان اخیر رییس جمهور در مورد فیلتر نکردن فضای مجازی واجازه ندادن به وزیر برای فیلترفضای مجازی گفت: در فضای مجازی هیچ کس امنیت ندارد حتی مدیران ارشد نظام و این کار دشمنان نظام است تا مسئولان  را از چشم مردم بیاندازند و یکی از حقوق شهروندی تامین امنیت مردم است.
عضو شورای عالی حوزه های علمیه خراسان در خطبه نخست خود افزود: عمده کار شیطان رقیب سازی برای خدا و رسوخ به دل است و ابزار تزیین شیطان در این راه مدیر و راهبر منحرف وکافر، امکانات و رفاه زندگی و زرق وبرق و تجمل پرستی است.