Skip to Content

حلمی: میزبانی میزان در سالن بهشتی مشهد می‌تواند به ضرر تیم ملی والیبال باشد

حلمی: میزبانی میزان در سالن بهشتی مشهد می‌تواند به ضرر تیم ملی والیبال باشد

مدیرعامل باشگاه میزان گفت: میزبانی میزان در سالن بهشتی مشهد می‌تواند در دراز مدت به ضرر تیم ملی والیبال باشد!

احسان حلمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد گرفتن میزبانی از سالن «مهران» مشهد برای برگزاری بازی‌های میزان اظهار داشت: ما خودمان هم موافق نبودیم که بازی‌های میزان در سالنی با ظرفیت کم برگزار شود؛ حتی ما برای اینکه بتوانیم در سالن بزرگتر بازی کنیم حاضر شدیم هزینه کنیم و کف‌پوش سالن شهید بهشتی را استاندارد کنیم.

وی ادامه داد: شرایط به گونه‌ای شد که مجبور شدیم در سالن مهران میزبان حریفان باشیم؛ کارشناسان فدراسیون کف‌پوش سالن بهشتی را هم مورد تایید قرار ندادند. بعد از برگزاری چند هفته از مسابقات لیگ فکر می‌کنم صلاح نباشد که سالن میزبانی ما تغییر کند، چراکه بازیکنان با سالن مهران هماهنگ شده‌اند و سخت است بخواهند در سالن دیگری به مصاف حریفان بروند.

مدیرعامل باشگاه میزان تصمیم مسئولان فدراسیون را عجولانه دانست و خاطرنشان کرد: کف‌پوش سالن بهشتی استاندارد نیست و ممکن است بازیکنان آسیب ببینند؛ با توجه به اینکه چند ملی‌پوش هم در تیم ما هستند این کار سبب می‌شود تا در دراز مدت تیم ملی والیبال ایران آسیب ببیند. ملی‌پوشان در شرایط کنونی در اوج هستند و اگر مصدوم شوند ممکن است والیبال‌شان تمام شود.

حلمی با بیان اینکه شورای تامین باید تایید کند تا مسابقات در سالن مهران برگزار شود، گفت: نامه ای به فدراسیون نوشتیم و اعلام کردیم که با بلیت‌فروشی و هماهنگی اداره کل ورزش استان می‌توانیم شرایط را مدیریت کنیم که پورحسن اعلام کرده است که نظر نهایی را شورای تامین باید بدهد. ازدحام مقابل در سالن طبیعی است، چراکه هواداران دوست دارند بازیکنان را ببینند و با آنها عکس یادگاری بگیرند و اگر به سالن بهشتی هم برویم همین داستان وجود دارد.

وی درمورد شکست تیمش در هفته چهارم برابر شهرداری زاهدان و شاگردان جبار قوچان‌نژاد که سال‌ها در مشهد فعالیت کرد و از برکناری‌اش از تیم میزان ناراحت بود، گفت: ما حساسیتی برای این بازی نداشتیم؛ دنبال این نبودیم که قوچان‌نژاد با ناراحتی تیم را ترک کند، حتی به وی پیشنهاد دادیم تا به عنوان اعضای هیأت مدیره فعالیت کند، اما وی این امر را نپذیرفت. قوچان‌نژاد حتی زمانی که می‌خواست به زاهدان هم برود با من تماس گرفت و اعلام کرد که می‌خواهد برود؛ متاسفانه جوی که برخی‌ها راه انداختند موجب شد تا قوچان‌نژاد با ناراحتی مشهد را ترک کند.

حلمی درخصوص احتمال انصراف و کناره‌گیری باشگاه میزان از مسابقات لیگ برتر تصریح کرد: اگر بنا باشد چنین تصمیمی گرفته شود مسئولان ارشد باشگاه و موسسه باید نظر دهند، اما هنوز صحبتی نشده است. مدیران اعلام کردند که بدون حاشیه و تنش می‌خواهند در ورزش باشند و اگر قرار باشد این موضوعات برای‌مان حاشیه‌سازی کند شاید به این سمت بروند که از لیگ کناره‌گیری کنند؛ به هر حال امیدوارم این اتفاق رخ ندهد.