Skip to Content

خبرگزاری بین المللی تسنیم - "طرح اکرام" از سوی نانوایان مشهدی اجرا شد

محمدرضا حبیبی شورچه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس در رابطه با طرح اکرام نانواهای مشهدی که در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) اجرا شد، اظهار کرد: این طرح سابقه‌ای 15 ساله در مشهد دارد و جمعی از مردم خیر این شهر این کار خیر را انجام دادند و نان رایگان را به عنوان برکت سفره، در این شب عزیز در میان سفره‌های افطار روزه داران گذاشتند.

وی  با اشاره به اینکه هزینه‌های مالی این طرح توسط خیران مشهدی با مشارکت نانوایی‌های مشهد تامین شده است افزود: مبلغ اهدایی از بعد مالی هیچگونه ارزشی ندارد و ملاک آن شراکت خیران در این کار خداپسندانه بوده است.

حبیبی شورچه تصریح کرد: این سنت پسندیده که به نوعی عشق و ارادت به امام دوم شیعیان بوده که در پایتخت معنوی ایران اجرا و با مشارکت خیرین نان رایگان در نانوایی‌ها توزیع شد

وی تأکید کرد: البته اجر معنوی این کار بسیار بالا‌تر از بعد مالی آن بوده و امیدواریم که این حرکت خداپسندانه در سایر شهر‌ها و روستاهای کشور هم به اجرا در آید.

عضو هیئت مدیره شرکت تعاونی نانویان مشهد اظهار کرد: امسال به جز روال همه ساله که در شب میلاد نان رایگان در نانوایی‌ها توزیع شد که در همین راستار اقدام به توزیع چندین هزار بسته نان در صفوف نماز جماعت ظهر و عصر برخی از مساجد شهر در روز میلاد کریم اهل بیت، حضرت امام حسن مجتبی (ع) کردیم.

انتهای پیام/ ب

Authors: خبرگزاری تسنیم