Skip to Content

خسرو هوشیار: مرحوم ارجمند همواره از حواشی فعالیت هنری پرهیز می‌کرد

خسرو هوشیار: مرحوم ارجمند همواره از حواشی فعالیت هنری پرهیز می‌کرد

پیشکسوت تئاتر مشهد گفت: مرحوم ارجمند همواره از حواشی فعالیت‌های هنری پرهیز می‌کرد و دارای قریحه هنری مثال زدنی بود.

خسرو هوشیار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: من با خاندان ارجمند آشنایی دیرینه داریم و در همان نخستین سال‌های فعالیت هنری در مشهد با همکاری داریوش و مرحوم انوشیروان ارجمند نخستین گروه تئاتر آماتور را در مشهد تشکیل دادیم.

وی با بیان اینکه روابط هنری ما به روابط خانوادگی توسعه پیدا کرد افزود: مرحوم انوشیروان ارجمند از جمله افرادی است که دارای قریحه و ذوق فراوانی در عرصه هنر بود.

پیشکسوت تئاتر مشهد مقدس با بیان اینکه مرحوم ارجمند از جمله افرادی بود که در عرصه هنرهای نمایشی دارای استعداد فراوانی بود خاطرنشان کرد: متاسفانه من در زمان اوج فعالیت‌های این هنرمند در مشهد مقدس حضور نداشتم اما همیشه از فعالیت‌های آن مرحوم در مشهد آگاهی داشتم.

هوشیار با بیان اینکه مرحوم ارجمند از دوستان قدیمی و همسن بنده بود گفت: ایشان قبل از هرگونه اقدامی در حوزه فعالیت هنری حرفه تئاتر را با علاقمندی خاصی دنبال می‌کردند.

وی با بیان اینکه فرزندان مرحوم ارجمند نیز در عرصه هنر فعالیت دارند اظهار داشت: وی در عرصه سینما و تلویزیون نقش‌هایی ماندگار ایفا کرد و به جا گذاشت چرا که آن مرحوم فعالیت‌های هنری خود را با جدیت دنبال می‌کرد.

هوشیار با بیان اینکه فعالیت‌های هنری مرحوم ارجمند به دور از هرگونه حواشی صورت می‌گرفت گفت: نام ایشان در عرصه هنرهای نمایشی، تئاتر و سینما همواره به نیکی یاد می‌شود.

وی با بیان اینکه در فعالیت‌های نمایشی و تئاتر مرحوم ارجمند به صورت پاک و بی آلایش به کار خود می‌پرداخت تصریح کرد: هنرمندان از چهره خوب و جدی ایشان الگو بگیرند و همواره از حواشی هنر به دور باشند.