Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

دادستان جدید قوچان با متخلفان برخورد قاطعانه داشته باشد

دادستان جدید قوچان با متخلفان برخورد قاطعانه داشته باشد

معاون قضایی دادگستری خراسان رضوی گفت: باید با اراذل و اوباش، مفاسد اجتماعی و متخلفان در قوچان قاطعانه برخورد شود و دادستان یک شهر فرهنگی و متدین باید آن شهرستان را از وجود اراذل پاکسازی کند.

خبرگزاری فارس: دادستان جدید قوچان با متخلفان برخورد قاطعانه داشته باشد

به گزارش خبرگزاری فارس از قوچان، حجت‌الاسلام محمد فروتنی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب قوچان در سالن اجتماعات دادسرای این شهرستان اظهار داشت: قوچان با دارابودن ویژگی‌های خاص در سطح استان هنگام انتصابات تدابیر ویژه‌ای برای آن سنجیده می‌شود و در حال حاضر به دلیل تعاملات مسئولان هیچ مشکلی در شهرستان وجود ندارد.

وی با اشاره به این موضوع که خداوند تبارک و تعالی پیرامون امتحان و آزمایش بندگان خویش آیات متعددی را در قرآن بیان کرده است، گفت: انسان همیشه در حیطه امتحان قرار گرفته و یک حقیقت و واقعیت به شمار می‌آید اما مهم‌ترین مطلب در آن مردود نشده در آزمایشات است.

فروتنی یادآور شد: ملت ایران همیشه در حیطه امتحانات مختلف قرار گرفته و دشمن در سال 88 می‌خواست کشور را به جایی رسانده که امروز بر سر سوریه، عراق، لیبی و مصر آمده است.

وی هدف دشمن را از بین‌بردن تأسیسات کشورهای اسلامی برشمرده و تأکید کرد: دشمنان حاضرند در موضوع نفت خوشان ضرر کرده اما ایران را با در ضعف قراردادن ناامن کنند لذا باید بدانیم و هوشیار باشیم که دشمن سرافرازی ملت و مردم را نمی‌خواهد.

معاون قضایی دادگستری خراسان رضوی با بیان این موضوع که کارهای ارزشمندی در حوزه قضایی قوچان به انجام رسیده، بیان کرد: دادستان نماینده همه مردم و حافظ بیت‌المال است و به عنوان یک قاضی ایستاده تلقی می‌شود یعنی روز، شب، جمعه، تعطیلی و... برایش فرقی ندارد.

وی با اشاره به این مطلب که دادستان باید مسیر را هموار کند، تصریح کرد: باید با اراذل و اوباش، مفاسد اجتماعی و متخلفان در قوچان قاطعانه برخورد شود و دادستان یک شهر فرهنگی و متدین باید آن شهرستان را از وجود اراذل پاکسازی کند.