Skip to Content

دادستان جدید قوچان با متخلفان برخورد قاطعانه داشته باشد

دادستان جدید قوچان با متخلفان برخورد قاطعانه داشته باشد

معاون قضایی دادگستری خراسان رضوی گفت: باید با اراذل و اوباش، مفاسد اجتماعی و متخلفان در قوچان قاطعانه برخورد شود و دادستان یک شهر فرهنگی و متدین باید آن شهرستان را از وجود اراذل پاکسازی کند.

خبرگزاری فارس: دادستان جدید قوچان با متخلفان برخورد قاطعانه داشته باشد

به گزارش خبرگزاری فارس از قوچان، حجت‌الاسلام محمد فروتنی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب قوچان در سالن اجتماعات دادسرای این شهرستان اظهار داشت: قوچان با دارابودن ویژگی‌های خاص در سطح استان هنگام انتصابات تدابیر ویژه‌ای برای آن سنجیده می‌شود و در حال حاضر به دلیل تعاملات مسئولان هیچ مشکلی در شهرستان وجود ندارد.

وی با اشاره به این موضوع که خداوند تبارک و تعالی پیرامون امتحان و آزمایش بندگان خویش آیات متعددی را در قرآن بیان کرده است، گفت: انسان همیشه در حیطه امتحان قرار گرفته و یک حقیقت و واقعیت به شمار می‌آید اما مهم‌ترین مطلب در آن مردود نشده در آزمایشات است.

فروتنی یادآور شد: ملت ایران همیشه در حیطه امتحانات مختلف قرار گرفته و دشمن در سال 88 می‌خواست کشور را به جایی رسانده که امروز بر سر سوریه، عراق، لیبی و مصر آمده است.

وی هدف دشمن را از بین‌بردن تأسیسات کشورهای اسلامی برشمرده و تأکید کرد: دشمنان حاضرند در موضوع نفت خوشان ضرر کرده اما ایران را با در ضعف قراردادن ناامن کنند لذا باید بدانیم و هوشیار باشیم که دشمن سرافرازی ملت و مردم را نمی‌خواهد.

معاون قضایی دادگستری خراسان رضوی با بیان این موضوع که کارهای ارزشمندی در حوزه قضایی قوچان به انجام رسیده، بیان کرد: دادستان نماینده همه مردم و حافظ بیت‌المال است و به عنوان یک قاضی ایستاده تلقی می‌شود یعنی روز، شب، جمعه، تعطیلی و... برایش فرقی ندارد.

وی با اشاره به این مطلب که دادستان باید مسیر را هموار کند، تصریح کرد: باید با اراذل و اوباش، مفاسد اجتماعی و متخلفان در قوچان قاطعانه برخورد شود و دادستان یک شهر فرهنگی و متدین باید آن شهرستان را از وجود اراذل پاکسازی کند.