Skip to Content

داوطلبان جمعیت هلال احمر در کشور کارت هوشمند دریافت می کنند.

داوطلبان جمعیت هلال احمر در کشور کارت هوشمند دریافت می کنند.
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر کشور امروز در حاشیه مراسم تجلیل از داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: تا پایان دهه مبارک فجر ، 700 هزار نفر از داوطلبان و اعضای هلال احمر کشور کارت هوشمند دریافت می کنند.
آقای رافع افزود: این کارت در ضمن معرفی و اعلام هویت داوطلبان ، متصل به سامانه رفاهی است و دارندگان می توانند از برخی مزایای خدماتی و رفاهی از قبیل تخفیف خرید از برخی فروشگاه ها بهره مند شوند.
وی از وجود بیش از سه میلیون داوطلب در جمعیت هلال احمر کشور خبر داد و افزود: اعضا و داوطلبان بر اساس رده بندی های چهار گروه عادی ، فعال ، ویژه و ارشد تقسیم بندی شده اند که هر گروه از این داوطلبان پرونده های جداگانه تحت عنوان وب را در اختیار دارند که با تکمیل بانک اطلاعاتی آن­ها ساماندهی بیشتر و تسهیل در عرضه خدمات رفاهی برای اعضاء ایجاد خواهد شد.
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر کشور گفت: داوطلبان جمعیت هلال احمر در عرصه های مختلف با عرضه خدمات ویژه و بشر دوستانه به نیازمندان به ویژه در استان های کم برخورداری همچون خراسان رضوی ، خراسان جنوبی ، سیستان و بلوچستان ، ایلام و هرمزگان فعالیت می­کنند.
ساداتی مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی نیز در این مراسم از وجود 200 هزار نفر از داوطلب هلال احمر در این استان خبر داد و گفت: داوطلبان هلال احمر با استعانت از درگاه خداوند و بدون هیچ گونه دستمزد و پاداشی فعالیت های بشردوستانه خود را انجام می­دهند.
وی افزود: این مراسم برای تجلیل از برترین های این حوزه برگزار شد تا داوطلبان و خیران فعال در این حوزه معرفی شوند و دیگر اعضاء امیدوارتر و بانشاط تر از گذشته به فعالیت خویش ادامه دهند.
مراسم تجلیل از داوطلبان و خیران اعضای جمعیت هلال احمر خراسان رضوی امروز با حضور بیش از 300 نفر از داوطلبان و اعضای این جمعیت در محل تالار هلال احمر مشهد برگزار شد.