سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

در مسیر زندگی - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

در مسیر زندگی

تهیه کننده: مسعود قرائی

کارگردان: مصطفی رحمانی

نور و تصویر: سید مصطفی موسوی، مصطفی رحمانی

صدابردار: محمد سیفی

نوسینده: مسعود قرائی

دستیار تهیه: نیره کارگر 

مجریان: لعیا شب زنده دار، منیژه عرب ، مرتضی ملتجی

بازیگران: حامد یزدی، محبوبه سلطانی ، علی انوریان

*بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ*

باز کن پنجره را*پر کن نفست را*از طراوت باران *از حلاوت عشق*

حلاوتی همیشگی*که می‌بارد*در مسیر زندگی*

 

 

*بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ*

باز کن پنجره را*پر کن نفست را*از طراوت باران *از حلاوت عشق*

حلاوتی همیشگی*که می‌بارد*در مسیر زندگی*

برنامه‌ای پیرامون خانواده از شبکه استانی شامل: بخش‌هایی متنوّعی که تقدیم حضور شما بینندگان عزیز می‌شود.

 

نمایش و کارشناسی خانواده: برشی از زندگی یک زندگی به روایت تصویر با تحلیل نمایش، در مسیر زندگی همراه‌مون هستند. آموزش شیوه‌های مواجهه با مشکلات، آسیب‌ها و مسائل اعضاء خانواده.·در واقع بخش نمایشی که دست مایه بحث کارشناسی است و طرح مشکل و مسأله می‌کند.

مباحث کارشناسی و آسیب شناسی با حضور یکی از اساتید دانشگاه به تحلیل بخش کارشناسی می‌پردازد. موانع ازدواج به موقع و موفّق. تشریح معیارهای درست انتخاب همسر از دیدگاه دینی و روانشناسی. آموزش مهارت‌‌های لازم برای برخورداری از ازدواج موفّق و رهنمود جهت مشاوره‌های قبل، حین و بعد از تشکیل خانواده. روابط سالم خانوادگی مبتنی بر محبّت، همکاری و درک و تفاهم متقابل، احترام، آگاهی  و رعایت حقوق متقابل صداقت، عفّت، امید، تعهّد و ... همیاری. آموزش در خصوص سلامت باروری و فرزند آوری. نقش محوری خانواده در رفع مشکلات احتمالی فردی و اجتماعی. به خصوص جایگاه کانونی زنان در مدیریّت عاطفی و معنوی خانواده. شیوه‌های ایجاد، حفظ و ارتقاء سلامت معنوی، جسمی و روانی خانواده.ارائه ساز و کارهای لازم برای ارتقاء سلامت همه اعضاء خانواده به خصوص سلامت باروری در جهت جامعه جوان، سالم پویا و بالنده.

گفتگو با یک خانواده صمیمی: به گفتگوی خودمانی بین یک خانواده در تفرجگاه‌ها مانند بوستان‌ها و ... می‌پردازد.آشنایی با خانواده‌های موفّق و شیوه زندگی و راهکارها در داشتن زندگی موفّق و عزّتمندانه. خانواده‌های شاد و گسترده‌ای که از برکات حضور فرزندان بهره‌مند هستند و رحمت و آرامش الهی کانون خانواده‌شان را فراگرفته است. در پایان این بخش، با خانواده صمیمی، عکس یادگاری نیز گرفته می‌شود.

ایستگاه سلامتی: بخش کوتاهی که به مباحثی چون بهداشت و سلامتی پرداخته و توسّط پزشکان مجرب و اساتید دانشگاه علوم پزشکی اجراء می‌شود.

راه روشن: به سبک زندگی دینی توسّط کارشناس مذهبی پرداخته می‌شود.

آشپزی و قنّادی: آشپزی با رویکرد غذاهای جدید و غذاهای ملل و اقوام گوناگون آموزش مهارت‌های آشپزی و آماده کردن انواع غذاها، سالاد، دسر و ... .

اخبار ویژه برنامه، وُله‌های جذّاب تصویری و متناسب با موضوعات، گفتگوی خانواده.

این برنامه تعاملی از شنبه الی پنج شنبه به مدّت60 دقیقه تقدیم عزیزان بیننده می‌شود و شامل گزارش، پیامک، فضای مجازی، ایمیل و تلفن نیز می‌باشد.

به امید گرمی و آرامش همیشگی کانون خانواده‌های سربلند.

 

* می‌شود گاهی همراه شد*با آواز عطر گُل گُلدان لب طاقچه*و احساس کرد*نفس‌های گرم خانه را*

سال تولید: 1399


پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون