رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

دعوت استاندار خراسان رضوی از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس - محتوای خبر

 

 

متن خبر

دعوت استاندار خراسان رضوی از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

استاندار خراسان رضوی در پیامی از تمامی مردم روزه دار استان، زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت به عمل آورد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد، علیرضا رشیدیان در این پیام، روزجهانی قدس را نه تنها روز حمایت از مردم مظلوم فلسطین که روز اتحاد امت های اسلامی و مظهر حشمت و سیادت قلب های تپنده، مشت های گره کرده و فریادهای رسایی دانست که آزادی وآزادگی امت های اسلامی را فریاد می زنند.

وی گفت: روز قدس، ظهور زیباترین جلوه از وحدت ملت بیدار ایران و تمامی ملل اسلامی است.

استاندار خراسان رضوی افزود: این روز بزرگ، نه تنها روز حمایت از ملت مظلوم فلسطین، که روز اتحاد امت های اسلامی و مظهر حشمت و سیادت قلب های تپنده، مشت های گره کرده و فریادهای رسایی است که آزادی و آزادگی امت های اسلامی و انزجاراز سلطه سباعی صفتان خبیث را بر سرنوشت خویش فریاد می زنند چرا که امام راحل رحمت الله علیه روز قدس روزی است که باید به همه ابر قدرت ها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطره شما و عمال خبیث شما واقع نخواهد شد.

رشیدیان گفت: این مناسبت بزرگ، جلوه ای است از بینش عمیق و نگاه آرمان خواهانه و آینده نگرانه بنیان گذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی رحمت الله علیه مبنی بر لزوم وحدت و یکپارچگی جهان اسلام.

وی افزود: اینک آنچه بسیار مهم است تجلی این اراده عظیم در هر چه باشکوه تر برگزار کردن راهپیمایی وحدت بخش و دشمن شکن روز قدس است؛ بدون شک در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان بار دیگر چشمان استکبار جهانی و در راس آن آمریکا و اسرائیل غاصب نظاره گر گام های استوار و قلوب مطمئن مردان و زنان روزه داری است که در حمایت از مردم بی دفاع فلسطین، حماسه ای دیگر از اتحاد و همدلی جوامع مسلمان، خلق خواهند کرد.

استاندار گفت: به طور حتم و یقین و به حرمت خون های ریخته شده در راه آزادی قدس شریف در سرزمین بیت المقدس، غیرت و جان فشانی جوانان گلگون کفن سرزمین سرافراز ایران در راه سربلندی و حفظ ارزش های نظام و انقلاب اسلامی، بیداری جوامع اسلامی و به منظور نمایش چهره واقعی استکبار و دست نشانده های خبیث آنان که امروزه و در قالب داعش و تکفیری ها، خنجری بر پهلوی امت اسلامی هستند، در راهپیمایی حضوری پرشور خواهیم داشت.