رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

دعوت استاندار خراسان رضوی از مردم برای حضور در مراسم سخنرانی مقام معظّم رهبری - محتوای خبر

 

 

متن خبر

دعوت استاندار خراسان رضوی از مردم برای حضور در مراسم سخنرانی مقام معظّم رهبری

استاندار خراسان رضوی در پیامی ضمن تبریک آغاز سال نو، از عموم ملت خداجو و شهیدپرور برای شرکت در مراسم سخنرانی مقام معظم رهبری (مد ّظله العالی) در نخستین روز سال جدید در بارگاه ملکوتی حضرت رضا علیه السّلام دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی، خبرگزاری صدا و سیما، علی‌رضا رشیدیان در این پیام اظهار داشت: احیای طبیعت و آغاز دعوت استاندار خراسان رضوی از مردم برای حضور در مراسم سخنرانی مقام معظم رهبریبهار مظهر قدرت پروردگار و نشانه آشکار از قیامت و رستاخیز است.

متن کامل پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
اول فروردین و آغاز بهار بدون تردید قبل از هر چیز مظهر قدرت پروردگار و آغاز دوباره رویش و زیبایی طبیعت و نشانه آشکار از قیامت و رستاخیز است.
عیش ربیع و رستاخیز طبیعت، جلوه‌ تمام نمای زیبایی و سمات حشمت خداوند و فرصتی مغتنم برای تعمق و تفکر و درک بهتر بزرگی و عظمت خالق هستی‌ است.
اینک که نوروزی دیگر را در سایه‌ لطف الهی، توجهات ویژه ولی نعمتمان حضرت ثامن الحجج(علیه آلاف التحیه و الثنا) و به برکت امنیت و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی جشن می‌گیریم؛ یادی می کنم از شهدای عزیز، آن گل هایی که پرپر شدند تا نو بهار ملت و انقلابمان به بار بنشیند.
بی‌ شک آغاز بهار، دوباره فرصتی برای خدمت به مردم و حرکت در راستای اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست های اصولی دولت تدبیر و امید است.
در سالی که گذشت توانستیم علی رغم تمامی دسیسه، تهدید و تحریم‌ ‌های دشمنان؛ در تمامی عرصه‌ های علمی، فرهنگی، اقتصادی و ... در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری( مدظله العالی)، همت و استقامت مردم، تدابیر ریاست محترم جمهوری و دولت خدمتگزار با بهره‌ برداری از صد‌ها پروژه در خراسان رضوی، با سرمایه گذاری مبلغی بیش از حدود 40 هزار میلیارد ریال با رویکرد تحقق شعار سال و اقتصاد مقاومتی، به نحو چشمگیری بدرخشیم.
در سالی که سپری شد، در میان تمامی رویدادهای تلخ و شیرین و اتفاقات مهم از جمله انتخاب مشهد مقدس به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام، شهر جهانی گوهرسنگ‌ ها، فقدان برخی از یاران رهبری و انقلاب؛ ملت و دولت در انجام کامل جهت تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی تلاش مثال زدنی داشتند که آثار و نتایج آن در رشد شاخص های تولید، صادرات و اشتغال قابل افتخار است.
ما سال جدید را در حالی آغاز می‌کنیم که ملت بزرگ ایران اسلامی در آستانه خلق حماسه بزرگ و سرنوشت ‌ساز برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا قرار دارد.
قطعاً مردم هوشمند ایران اسلامی تحت رهنمودهای مقام عظمای ولایت، با شرکت پرشور، حداکثری و برگزاری انتخاباتی سالم، قانونمند و توام با رعایت ارزش های اخلاقی که زیبنده ملت فهیم ایران است همچون گذشته برگ زرینی در تاریخ پر افتخار این مرز و بوم رقم خواهند زد.
سال هاست طلیعه سال جدید و لحظات سرشار از لطافت آغازین روز بهار، نوید بخش دیدار ولی امر مسلمین جهان است که زائران و مجاوران هشتمین امام همام(علیه السلام) ضمن شکرگزاری بخاطر این موهبت الهی، برای بهره گیری از فرمایشات معظم له و گوش جان سپردن به رهنمودها و چشم‌ انداز یکساله ایشان در بارگاه امام هشتم علیه السلام رهنمون می‌ شوند.
لذا اینجانب به نمایندگی از دولت خدمتگزار تدبیر و امید با تبریک سال جدید و عید نوروز ایرانی که امسال به شمیم مبارک میلاد دخت گرامی پیامبر رحمت، فاطمی هم شده، از تمامی مردم شریف خراسان رضوی، زائران و مجاوران، خانواده‌ معظم شهدا، ایثارگران و آحاد مختلف مردم برای شرکت در مراسم سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در کنار بارگاه منور رضوی دعوت می نمایم.