رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

دعوت نهادها و سازمانها برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس - محتوای خبر

 

 

متن خبر

دعوت نهادها و سازمانها برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس

گروه‌ها، سازمان‌ها، ادارات و شخصیت های خراسان رضوی با صدور بیانیه های جداگانه مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس و بیعت مجدد با آرمان‌های امام خمینی رحمت الله علیه و رهبر معظم انقلاب اسلامی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان فراخواندند.

دعوت ارگانها و سازمانها برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان در بیانیه خود آورده است: روز

قدس یک جریان مستمر وحدت بخش و جریانی است که به عنوان نمادی برای ظلم ستیزی، بیداری و اتحاد ملتهای مسلمان در اقصی نقاط عالم بدل شده است، ملت انقلابی و همیشه در صحنه امسال نیز همچون سالهای گذشته با زبان روزه و دلهایی مملو از عشق امام رحمت الله علیه و رهبر معظم انقلاب باشکوه هرچه بیشتر در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند نمود و قدردان تلاشهای شبانه روزی سربازان امام زمان عجّل الله تعالی فرجه الشّریف خواهند بود.

دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان رضوی نیز در بیانیه ای نوشت: روز جهانی قدس فرصت تجلی و ظهور جلوه جهان اسلام ناب در دفاع از مظلومان عالم است، روز قدس آینده تمام عیار برای درخشش غیرت مسلمانان در بازپس گیری پاره تن اسلام است. مسلمانان جهان و همه آزادیخواهان از هر دین، نژاد و ملیت در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در راهپیمایی عظیم و دشمن شکن روز قدس با تمام قوا دست در دست یکدیگر علیه اسرائیل و آمریکا می خروشند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی نیز در پیام دعوت خود برای شرکت در راهیمایی روز قدس آورده است: چهره نفاق پیشگان ریاکار بعضی از کشورهای مرتجع عرب به ویژه آل سعود و همدستان آنها با رژیم غاصب فلسطین برای مردم جهان پوشیده نیست و مقاومت و شهادت طلبی تا آزادی فلسطین و مسلمانان جهان از ظلم و استکبار ادامه دارد.

عابدین عابدین مقدم افزود: حضور مردم در آخرین جمعه این ماه با برکت که به فرمایش امام راحل رحمت الل علیه روز قدس نامگذاری شده و اعلام انزجار عمومی از غده سرطانی منطقه و سردمداران کفر جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار نمایش گسستن زنجیرهای ظلم، ستم و استعمار از دست و پای مظلومان بی پناه و بازماندگان شهدای والامقام فلسطین و قوت قلبی برای ادامه راه مقاومت و شهادت است.

مراسم روز جهانی قدس در مشهد دوم تیر همزمان با سراسر کشور ساعت 10 صبح با تجمع در میدان 15 خرداد این شهر آغاز و در حرم مطهر رضوی پایان می یابد.