Skip to Content

دومین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آّب‌های آرام آقایان برگزار می‌شود

دومین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آّب‌های آرام آقایان برگزار می‌شود

دومین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آب‌های آرام مردان در کمپ تهران با حضور 36 قایقران در 2 بخش کایاک و کانو از امروز 23 آذرماه در دریاچه آزادی آغاز خواهد شد.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران؛  با تصمیم کادر فنی تیم ملی آب‌های آرام ورزشکاران منتخب مسابقات قهرمانی کشور آقایان به منظور آمادگی و حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک 2015 اندونزی اولین دور از تمرینات خود را از اول آذرماه در 3 کمپ گیلان، تهران و مازندران برگزار کردند. در ادامه این تمرینات، در آغاز دور دوم تمرینات تیم ملی 36 قایقران به کمپ قایقرانی تهران دعوت شدند تا دومین مرحله اردوی تدارکاتی خود را در بخش کایاک و کانو در دریاچه آزادی برگزار کنند.

این اردو در رده‌های سنی بزرگسالان، زیر 23 سال و جوانان از امروز 23 آذرماه آغاز خواهد شد و تا 14 دی ماه ادامه خواهد داشت.

انوش عباسی به عنوان مدیر تیم و مربی کایاک بزرگسالان و زیر 23 سال، علی جمشیدی مربی کایاک جوانان و عرفان کرمی مربی کانوکانادایی اعضای کادر فنی کمپ تهران هستند.

بایزید علی نژاد، یونس چولکی و سیدمحمد نجفی از آذربایجان غربی، محمدطاهر افشار از کرمانشاه، امید احمدی از زنجان، میثم فتاحی از تهران، ابراهیم دیلمی از خوزستان، اروند درویشی از مازندران و رضا رئیسی و آرمین بخشی زاد از گیلان در بخش کایاک بزرگسالان، بابک دربان، ماکان غیاثی، پدرام دادک و علیرضا جهان نما از تهران، مجید جواهری و محمد خواجوی از خراسان رضوی در بخش کایاک زیر 23 سال، مسعود شاهپوری، سینا اطاعتی، پوریا شریفی، کورش فرجی و تارخ طالبی از تهران، میلاد اسدی از خوزستان و محمدجواد ترکی از بوشهر در بخش کایاک جوانان، سروش رضویان از تهران و عباس بحری پور و مهدی بحری پور از آذربایجان شرقی در بخش کانوکانادایی بزرگسالان، معراج محمدزاده و شروین پاکدلان از تهران، علی الماسی از همدان، بهراد صادقی از آذربایجان شرقی، عرفان حسینی از کرمانشاه و یاسین قمری از همدان در بخش کانوکانادایی زیر 23 سال و امید فاتحی و سعید هنردان از کردستان و حبیب مجللی و محمدرضا مجللی از گلستان در بخش کانوکانادایی جوانان نفرات حاضر در این مرحله از اردو هستند.