رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

دو هزار و دویست نفر متقاضی شرکت در انتخابات شوراها - محتوای خبر

 

 

متن خبر

دو هزار و دویست نفر متقاضی شرکت در انتخابات شوراها

مدیر کل سیاسی انتخابات و استانداری خراسان رضوی از ثبت نام دو هزار و دویست نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تا به امروز خبر داد.

دو هزار و دویست نفر متقاضی شرکت در انتخابات شوراها

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان ازمشهد مسعودمحولاتی گفت: کار انتخابات شورای شهر و روستا از روز بیست و پنجم اسفند ماه با دستور وزیر کشور و معرفی معتمدین شهری و روستایی توسط فرمانداران و بخشداران به هیئت نظارت آغاز شده است.

وی افزود: کار ثبت نام از داوطلبین انتخابات شورای شهر و روستا در تمام نقاط شهری و روستایی از سی اسفند ماه آغاز شده و تا ششم فروردین ادامه خواهد داشت.

دبیر ستاد انتخابات استان خراسان رضوی در ادامه گفت: در طول دو روزی که از ثبت نام گذشته، دو هزار و دویست نفر داوطلب در استان خراسان رضوی ثبت نام شده اند و بقیه داوطلبان می توانند تا پایان وقت اداری روز ششم فروردین با مراجعه به فرمانداری ها و بخش داری ها با تکمیل فرم های مربوطه در این دوره از انتخابات ثبت نام کنند.

محولاتی افزود: در استان خراسان رضوی 73 شورای شهری و دو هزار و ششصد شورای روستایی را خواهیم داشت که این انتخابات با حضور مردم در روز بیست و نهم اردیبهشت ماه و همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگذار خواهد شد.