رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

دکتر رزم حسینی استاندار خراسان رضوی به همراه محسن نصر پور مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی از بیست یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد بازدید کردند. - تولیدات ویژه وب

 

 

ویژه های وب

دکتر رزم حسینی استاندار خراسان رضوی به همراه محسن نصر پور مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی از بیست یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد بازدید کردند.

دکتر رزم حسینی استاندار خراسان رضوی به همراه محسن نصر پور مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی از بیست یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد بازدید کردند.کتاب، پیشران مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی دکتر رزم حسینی استاندار خراسان رضوی به همراه محسن نصر پور مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی از بیست یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد بازدید کردند. استاندار خراسان رضوی در این بازدید گفت کتاب عامل تغییر و تحول در جامعه است و با توجه به ایده مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی استان شعار امسال این نمایشگاه « کتاب، پیشران مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی » تعیین شد. محسن نصر پور مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی گفت: آثار تولیدی با محوریت امام رضا (ع) در حوزه های رمان رضوی، آثار داستانی، شعر رضوی، مجموعه دل نوشته ها و نشرهای ادبی رضوی، آثار پژوهشی رضوی، آثار با موضوع آموزه های رضوی، آثار مرتبط با زیارت، آداب و رسوم و ... به قلم نویسندگان تراز انقلاب اسلامی منجر به انتشار کتاب ها و مجموعه های متنوع در قالب های ادبی مختلف شده است که جای بسیار خوشحالی داشت و غرقه های مختلف و متنوع نمایشگاه حاکی از این بود که طیف های مختلف اجتماعی به خوبی جذب شده بود. وی افزود: 730 ناشر از سراسر کشور و 25 ناشر و 80 نمایندگی از ناشران بین المللی در نمایشگاه حضور دارند و در بخش داخلی نمایشگاه 200 هزار عنوان کتاب و در بخش بین المللی آن 20 هزار عنوان کتاب در معرض دید عموم قرار گرفته که جای تقدیر از دست اندرکاران آن دارد لذا رسانه استانی تلاش خود را در جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی و تشویق خانواده ها به امر وقف کتاب خواهد کرد.

کتاب، پیشران مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی
دکتر رزم حسینی استاندار خراسان رضوی به همراه محسن نصر پور مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی از بیست یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد بازدید کردند.
استاندار خراسان رضوی در این بازدید گفت کتاب عامل تغییر و تحول در جامعه است و با توجه به ایده مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی استان شعار امسال این نمایشگاه « کتاب، پیشران مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی » تعیین شد.
محسن نصر پور مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی گفت: آثار تولیدی با محوریت امام رضا (ع) در حوزه های رمان رضوی، آثار داستانی، شعر رضوی، مجموعه دل نوشته ها و نشرهای ادبی رضوی، آثار پژوهشی رضوی، آثار با موضوع آموزه های رضوی، آثار مرتبط با زیارت، آداب و رسوم و ... به قلم نویسندگان تراز انقلاب اسلامی منجر به انتشار کتاب ها و مجموعه های متنوع در قالب های ادبی مختلف شده است که جای بسیار خوشحالی داشت و غرقه های مختلف و متنوع نمایشگاه حاکی از این بود که طیف های مختلف اجتماعی به خوبی جذب شده بود.
وی افزود: 730 ناشر از سراسر کشور و 25 ناشر و 80 نمایندگی از ناشران بین المللی در نمایشگاه حضور دارند و در بخش داخلی نمایشگاه 200 هزار عنوان کتاب و در بخش بین المللی آن 20 هزار عنوان کتاب در معرض دید عموم قرار گرفته که جای تقدیر از دست اندرکاران آن دارد لذا رسانه استانی تلاش خود را در جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی و تشویق خانواده ها به امر وقف کتاب خواهد کرد.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.