رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

دیدار جمعی از پاسداران سپاه امام رضا علیه السّلام با ایت الله علم الهدی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

دیدار جمعی از پاسداران سپاه امام رضا علیه السّلام با ایت الله علم الهدی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی ،نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در این دیدار  گفت: حضرت سید الشهداء پاسدار دیدار جمعی از پاسداران سپاه امام رضا (ع )با ایت الله علم الهدیگفتمان هدایت بودند؛ ما هم پاسدار گفتمان انقلابیم اما دشمن میخواهد مسیر مارا از گفتمان انقلاب منحرف کند.

آیت الله سید احمد علم الهدی افزود: نمی شود بگوییم سپاه باید فقط در عرصه نظامی و امنیتی ورود کند، سپاه یک نهاد فرهنگی سیاسی و انقلابی است چون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و باید با اقتدار در همه ی این عرصه ها حاضر باشد چون شما پاسدار گفتمان انقلاب هستید.

او گفت: نمی شود جریانی پاسدار گفتمان انقلاب باشد و بگوییم در جریاناتی که مخالف گفتمان ماست ورود نکند، این جریان مرز نشناس است و مانند سید الشهدا نباید از گفتمان خود کوتاه بیاییم .

امام جمعه مشهد افزود: انقلاب ما تازه به نیمه ی راه رسیده است، این انقلاب در حال پیشرفت است و با اهرمی به نام نظام حکومتی سیر خود را در پهنه گسترده تری در عرصه ی جهانی ادامه می دهد.

آیت الله علم الهدی گفت: امروز درگیری ما با جریان های سکولار و غیر ارزشی و رقابت ما با آنها سر گفتمان است.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: محور جریان مدیریتی کشور گفتمان انقلاب است یا تامین زندگانی روزمره مردم و شئون اقتصادی و اجتماعی و امنیت مردم؟

آیت الله علم الهدی افزود:گفتمان ما با جریان های سیاسی در گفتمان است چون بیشتر با این سخن جلو می آیند که ما برای زندگی خود باید با همه دنیا بسازیم و شرایط زورگویانه آنها را بپذیریم چون چیزی جز زندگی کردن به هر قیمت برای ما موضوعیت ندارد اما نمی شود تماشا کرد که گفتمان های غیر ارزشی گفتمان انقلاب را از بین ببرند.

او گفت: مشکل ما به قدرت رسیدن حزب و رئیس جمهور و اداره ی کشور نیست