رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

دیدار شهردار مشهد با تولیت آستان قدس رضوی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

دیدار شهردار مشهد با تولیت آستان قدس رضوی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در این دیدار گفت: تجربیات مدیریتی دیدار و گفت‎وگوی شهردار کلانشهر مشهد با تولیت آستان قدس رضویشهردار جدید سرمایه‌ای برای ارائه خدمات بهتر به زائران و مجاوران امام هشتم علیه السّلام است.

او با تأکید بر اینکه گره گشایی از مشکلات زائران و مجاوران و تسهیل  امر زیارت باید در اولویت کارهای شهردار مشهد باشد افزود: آستان قدس رضوی هم آماده هر گونه همکاری با شهرداری برای خدمت رسانی به زائران و مجاوران حضرت علیّ بن موسی الرّضا علیهما السّلام است.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: تلاش‌هایی پیش از این برای تسهیل امر زیارت صورت گرفته است که باید برای تکمیل این خدمات اقدام شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین رئیسی افزود: بافت اطراف حرم بیانگر هویت دینی ما است از این رو باید روند ساخت و سازها در حریم حرم مطهر رضوی اصلاح شود و از معماری‌ها و جلوه‌های بصری غیر متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی که باعث تغییر هویت بصری مشهد می‌شود جلوگیری شود.

او با ارج نهادن به تلاش‌ها و خدمات شهردار سابق و شورای چهارم شهر مشهد گفت:در کنار مضجع منور حضرت رضا علیه السّلام موفقیت جنابعالی و همکاران شما را خداوند متعال خواستارم.