رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

دیدار فرمانده سپاه امام رضا (ع) و مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی با اصحاب رسانه - محتوای خبر

 

 

متن خبر

دیدار فرمانده سپاه امام رضا (ع) و مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی با اصحاب رسانه

به مناسبت سالگرد شهادت غلامرضا رهبر خبرنگار شهید صدا و سیما امروز جمعی از اعضای بسیج رسانه خراسان رضوی با مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی و فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام دیدن کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای  خراسان رضوی، در این دیدار که جمعی از معاونان، مدیران، سردبیران و خبرنگاران رسانه های گروهی استان و نیز خانه مطبوعات مشهد  حضور داشتند درباره مباحث سیاسی و جریان های اخیر کشور بحث و گفتگو شد.

فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام در این جلسه با اشاره به اینکه تقابل ما با دنیای استکبار یک تقابل جدی و همیشگی است گفت: دشمنان انقلاب چون قدرت رویارویی و جنگ نظامی با ما را ندارند از جنبه های تحریم اقتصادی و جنگ نرم با ما مقابله می کنند.

سردار نظری با بیان اینکه ما در اثر بد مدیریت کردن برخی از مسئولان در برابر مشکلات و مسائل اقتصادی نارضایتی هایی در جامعه داریم افزود: امروز رسانه ها باید با دشمن شناسی، روحیه بصیرت افزایی و نیز تبیین به موقع مواضع و ارزشهای انقلاب اسلامی دست به روشنگری برای مردم بزنند.

او با اشاره به طراحی ها و نقشه کشی های دشمنان انقلاب  برای رسیدن به اهداف شومشان در قضایای اخیر کشور گفت: طرح دشمنان در این جریانات نپخته لو رفت و گرچه ما خسارتهایی را هم در جامعه داشتیم اما می توانستیم با کارهای هماهنگ رسانه ای و عملیات روانی برضد دشمن خیلی بهتر عمل کنیم.

فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام با اشاره به فرمایشات رهبرمعظم انقلاب اسلامی در باره قضایای اخیر در کشور ادامه داد: ایشان در رهنمودهای خود فرمودند که این اغتشاشات 3 ضلع داشت که یک ضلع آن آمریکا و اسرائیل برای طراحی و پشتیانی، ضلع دوم حمایتهای مالی عربستان و آخرین ضلع نیز نقش میدانی منافقین بود .

مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی نیز در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهید غلامرضا رهبر خبرنگار دوران 8 سال دفاع مقدس صدا و سیما گفت: بسیج از بزرگترین یادگارهای امام راحل و تجلی حضور مردم در انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

نصرپور با اشاره به اینکه بسیج رسانه متعلق به همه اقشار و رسانه های استان خراسان رضوی است؛ افزود: امروز بسیج رسانه با تکیه بر مردم، امامت و ولایت به سمت ارزشهای و اصول انقلاب حرکت می کند.

او گفت: اصحاب رسانه همدوش اقشار مردم استان، بسیجی وار در نهم و چهاردهم دی به میدان آمدند و به نحو احسن توطئه دشمنان را خنثی کردند.

در ادامه این جلسه سردار نظری فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام به پرسشهای سیاسی و اجتماعی شرکت کنندگان در این جلسه پاسخ داد.

در پایان این نشست صمیمانه از فعالان حوزه رسانه های گروهی استان خراسان رضوی تجلیل شد.