رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

دیدار مدیرکل صدا وسیما با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

دیدار مدیرکل صدا وسیما با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی

محسن نصرپور مدیرکل صدا وسیمای خراسان رضوی با آیت الله سید احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد مقدس دیدار و گفتگو کرد.

دیدار مدیرکل صدا وسیما با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای خراسان رضوی ،محسن نصرپور در دیدار با امام جمعه مشهد به نقش صدا وسیما در  فضای فرهنگی، رسانه ای و اجتماعی استان اشاره و  گزارشی از برنامه های صدا و سیمای استان در ماه مبارک رمضان ارائه کرد.
وی گفت رسانه ملی بعنوان بازوی کارآمد و تاثیر گذار رهبری معظم انقلاب اسلامی در سالهای اخیر  نقشی بی بدیل و سرنوشت ساز بر عهده داشت و توانست با جلب و جذب مخاطبان، اعتماد سازی ، امید افرینی، ایجاد رضایت مندی ، تحکیم انسجام و وحدت ملی و تقویت باورهای انقلابی و اسلامی، افزایش روحیه و آگاهی لازم برای مقابله با تهدیدات و تبلیغات روانی دشمن را فراهم کند. 
وی در ادامه پیرامون برنامه های دهه کرامت صداوسیمای خراسان رضوی نیز با آیت الله علم الهدی گفتگو و تبادل نظرکرد. 
نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد نیز ضمن تشکر از ویژه برنامه های صدا و سیمای خراسان رضوی در ماه مبارک رمضان، بخصوص برنامه های ویژه لیالی قدر و روز قدس که شکوه و عظمت فضای معنوی بارگاه ملکوتی ثامن الحجج و استکبارستیزی مردم خوب مشهد و استان خراسان را به تصویر کشید، نکاتی را پیرامون ترویج روحیه امید، نشاط و معنویت درجامعه و بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری بیان کرد.