رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

دیدار مدیر کل صداوسیمای خراسان رضوی بارئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور - محتوای خبر

 

 

متن خبر

دیدار مدیر کل صداوسیمای خراسان رضوی بارئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور

دیدار مدیر کل صداوسیمای خراسان رضوی بارئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور
محسن نصرپور مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی با رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که به منظورتبادل نظربرای  برگزاری سی ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم درمشهد برگزارشد
محسن نصر پور مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی مسابقات بین المللی قرآن را به عنوان نمادی برای ایران درعرصه بین المللی معرفی نمود و تصریح کرد باید در گام دوم انقلاب این نماد ارزشمند را قوی تر کرده و ارتقاء بخشید.
محسن نصر پور گفت: برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از این حیث برای ما مهم است که این اتفاق به عنوان یک رویداد مهم، نقطه ارتباطی مشهد مقدس با جهان اسلام است و از این طریق می توانیم خط ارتباطی را گسترش داد و به یک شاهراه بزرگ ارتباطی تبدیل کنیم .وی درادامه گفت تلاش در جهت اعتلای  فرهنگ قرآنی و گسترش مفاهیم بلند قرآن کریم وظیفه ماست وابرازامیدواری کردبرگزاری این گونه مسابقات موجب تقویت هسته های نخبگانی قرآنی وجامعه قرآنی به پهنای ایران اسلامی گردد.
مهدی قره شیخ لو رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت :مسابقات بین المللی قران کریم با حضور 80 کشور جهان درجوار ملکوتی ثامن الحجج برگزارخواهدشدایشان در ادامه خواستارتعامل وهم اندیشی صداوسیمای خراسان رضوی در این زمینه شد.