حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۹ آبان ۱۳۹۷

دیدار مدیر کل صدا وسیما خراسان رضوی با تعدادی از فعالان و مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی مشهد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

دیدار مدیر کل صدا وسیما خراسان رضوی با تعدادی از فعالان و مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی مشهد

تعدادی از فعالان و مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در نشستی صمیمانه با مدیرکل صدا وسیمای استان به بیان نقطه نظرات ، مطالبات و دغدغه های خود از رسانه ملی پرداختند .

دیدار مدیر کل صدا وسیما خراسان رضوی با تعدادی از فعالان و مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی مشهد
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان رضوی، محسن نصرپور مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی با اشاره به اینکه ولایت پذیربودن و تبعیت همه جانبه کلیه اقشار بسیج از ولی فقیه زمان از مهمترین ویژگی بسیج می باشد گفت: نیروهای انقلابی در پیگیری مطالبات انقلاب از مسئولان و رسانه ها کماکان پیشرو و فعال هستند .
نصرپور افزود : حرکت برای رضای خدا بدون طمع و منت ،در راستای کمک به نظام مقدس اسلامی در همه عرصه ها و از جان ، مال و آبروی خویش در این راه مایه گذاشتن از خصوصیات اقشار بسیج می باشد. در حقیقت بسیجیان ادامه دهنده واقعی راه شهدای جامعه اسلامی هستند و این تفکر خوشبختانه امروزه به دیگر کشورهای اسلامی صادر شده است .
 
وی با بیان اینکه جوان بودن و حضور در صحنه علم و دانش و کانون نیرو سازی تخصصی برای آینده نظام و مملکت از ویژگی های بسیج دانشجویی می باشدگفت: این دو ویژگی در جلوگیری از انحرافات و جریاناتی که قصد استفاده ابزاری از این محیطها را دارند موثر و مفید است و می تواند ترویج دهنده افکار انقلابی و اسلام ناب امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری باشد.
 
نمایندگان قشر بسیج دانشجویی هم در این جلسه توقعات و مطالبات خود از رسانه ملی را در یک فضای گفتگوی صمیمانه و دوطرفه مطرح کردند که از مهمترین مطالب دانشجویان حاضر در این جلسه می توان به ،پوشش برنامه های بسیج دانشجوئی توسط رسانه استانی ،حمایت رسانه از تریبون آزاد دانشجوئی و نیز انعکاس کرسی های آزاد اندیشی و درخواست آموزش جوانان بسیج دانشجوئی در زمینه فعالیتهای رسانه ای اشاره کرد.


<