رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

دیدار معاون امور استانهای سازمان صدا و سیما با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

دیدار معاون امور استانهای سازمان صدا و سیما با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد

معاون امور استانهای صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان رضوی، در این مراسم آیت الله سید احمد علم الهدی از تحول در شبکه استانی خراسان رضوی در دوره مدیریتی مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی تقدیر کرد.

امام جمعه مشهد با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور و موضوع اقتصاد مقاومتی، خواستار توجه بیشتر رسانه ملی به مشکلات اقتصادی مردم و کسبه و نیز ثقویت و ترویج اقتصاد مقاومتی در جامعه شد.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو بر رسالت رسانه ملی در این زمینه با موضوع بصیرت افزایی تاکید کرد..

معاون امور استانهای صدا و سیمای خراسان رضوی نیز در این دیدار با اشاره به فعالیت های صدا و سیما گفت: رادیو زیارت به مرکزیت مشهد با هدف گسترش فرهنگ رضوی و ارتقای فرهنگ زیارت  بین مردم و معرفی اماکن زیارتی کشور در بهار ۹۶ رسما افتتاح خواهد شد..

علی دارابی با اشاره به تشکیل ستاد انتخابات در رسانه ملی ، تبیین و عملیاتی کردن گفتمان امام و رهبری و حضور حد اکثری مردم را مبنای کار رسانه ملی در انتخابات پیش رو دانست..

وی همچنین از راه اندازی شبکه ایران کالا در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و همچنین ساخت سریال گوهرشاد خاتون توسط مرکزسیمای استانها و عوامل سریال معمای شاه خبرداد.