Skip to Content

راهنمای مسابقه مسیر طلایی 2

علاقه مندان به شرکت در مسابقه مسیر طلایی 2 حتما بخوانند

 

سری جدید مسابقه مسیر طلایی از ابتدای دی ماه به روی آنتن رفت. علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند با مطالعه راهنمای این برنامه به راحتی در این مسابقه شرکت نمایند.

سامانه پیامک این برنامه برای ثبت نام 30000625 می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید در قسمت نظرات در انتهای همین صفحه درخواست شرکت در مسابقه را با توجه به نکات ذیل ثبت نمایند:

برای ثبت نام در مسابقه مسیر طلایی به نکات زیر توجه فرمایید:
 
۱- نام و نام خانوادگی ، سن ، مدرک تحصیلی ، شهر محل سکونت ، کدملی و تلفن ثابت و همراه الزامی است.  
۲- شماره تلفنها را با اعداد انگلیسی ارسال نمایید.
۳- از ثبت نام از طریق چند نام کاربری خودداری کنید ؛ در اینصورت حذف خواهید شد.
۴- انتخاب شرکت کنندگان بر اساس قدیمی ترین پیامها (پیامهایی که زودتر ارسال شده اند) انجام می شود ، لذا از ارسال مجدد مشخصات یا پیگیری خودداری نمایید چون در اینصورت پست شما به نوبت های بعدی منتقل می شود.
۵- اگر در مسابقه شرکت کردید نوبت بعدی ثبت نام شما حداقل سه ماه دیگر خواهد بود لطفا زودتر از این مدت درخواست شرکت ارسال ننمایید.
۶- فعلا از شرکت دادن افراد زیر ۱۸ سال و مدرک زیر دیپلم و افراد خارج از استان خراسان رضوی معذوریم.
 

 

 

راهنمای مسیر طلایی 2

کلیات مسابقه و شیوه امتیازدهی:

این مسابقه از نوع مسابقات تلفنی تلویزیونی است که در قسمت های تقریباً 25 دقیقه ای پخش خواهد شد. همچنین در این برنامه از تکنولوژی جدید مسابقات تلفنی در طراحی و تولید بهره برده شده است که امکان استفاده از صفحه کلید تلفن را در حین مسابقه همانند یک دسته بازی مسیسر می سازد و به همین ترتیب امکان رقابت همزمان را برای دو شرکت کننده به وجود خواهد آورد.

به عبارت دیگر این مسابقه یک مسابقه تلفنی در فضا و المان های مختص استان خراسان رضوی است که در آن دو شرکت کننده به صورت همزمان با یکدیگر به رقابت می پردازند و هر کدام که در انتهای مسابقه امتیاز بیشتری را کسب کند برنده این رقابت خواهد بود.

شیوه امتیاز دهی:

شیوه محاسبه امتیاز کسب شده توسط شرکت کنندگان به صورت پله پله است. هر قسمت از مسابقه شامل مراحل مختلفی است که در هر محله شرکت کننده برنده دو پله به امتیازات وی افزوده می شود و از شرکت کننده بازنده نیز یک پله (گام) کسر می گردد. برای هر شرکت کننده نهایتاً هشت پله وجود دارد که در صورت رسیدن شرکت کننده به پله هشتم جایزه بزرگ مسابقه به وی اختصاص خواهد یافت. البته پله های سوم و پنجم، امتیازات امن محسوب می شوند که شرکت کنندگان در صورت رسیدن به آن ها از آن پله پایین تر نخواهند آمد.

شیوه گام به گام یا پله پله مخصوص امتیاز کلی شرکت کنندگان است؛ لیکن هر مرحله از مراحل مختلف و متنوع یک مسابقه نیز شیوه امتیازدهی مخصوص به خود را دارد؛ امتیازدهی به هر مرحله توسط المان های انگشتر فیروزه برای گروه فیروزه ای و گل زعفران برای گروه زعفرانی نشان داده خواهد شد. به طور مثال در مرحله پنالتی، در صورتی که هر شرکت کننده موفق شود توپ را گل کند بسته به شرکت کننده ضربه زننده یک انگشتر فیروزه و یا یک گل زعفران به وی افزوده می شود. و در پایان هر کدام از شرکت کنندگان که انگشتر و یا گل بیشتر را جمع آوری کرده بود، برنده مرحله فوتبال خواهد بود و دو پله به امتیاز کلی وی افزوده خواهد شد.

 

فضای اصلی:

این قسمت از بازی مشابه یک استودیو مجازی طراحی شده است که کاراکترهای طرفدار دو شرکت کننده در آن حضور داشته و به تشویق تیم خود می پردازند. مراحل سوالت چندگزینه ای، گردونه و مرحله نهایی جوایز نیز در این فضا قرار داده شده اند.

 

 

 

 

سوالات چندگزینه ای:

در این مرحله به نوبت برای هر یک از شرکت کنندگان سوالی مطرح می شود که وی می تواند به صورت شفاهی و یا به کمک صفحه کلید تلفن گزینه درست را انتخاب نماید. در پایان هر شرکت کننده که به سوالات بیشتری پاسخ مناسب دهد برنده این مرحله خواهد بود.

 

 

گردونه بازی ها:

در واقع این قسمت مسیر ورودی به مراحل و بازی های مسابقه مسیر طلایی طلقی می شود. این گردونه شروع به چرخش کرده و به صورت تصادفی بر روی یک بازی متوقف می شود و به همین ترتیب شرکت کنندگان وارد آن بازی (مرحله) خواهند شد. در حال حاضر پنج مرحله برای مسابقه میر طلایی در نظر گرفته شده است که در آینده به ترتیب سه بازی دیگر نیز به این مراحل اضافه خواهد شد.

 

مرحله جوایز:

در انتهای هر قسمت از مسابقه اگر شرکت کننده پیروز نهایی علاقه مند باشد می تواند به مرحله جوایز وارد شود. در این مرحله وی شانس خود را محک خواهد زد که در صورت خوش شانس بودن می تواند به راحتی به امتیاز نهایی و میزان جایزه خود اضافه کرده و یا در صورت بدشانسی جایزه خود را کاهش دهد.

 

بازی نقطه بازی در کمال الملک نیشابور:

این بازی مشابه نقطه بازی قدیمی بر روی کاغذ است که با توجه به جذابیت ذاتی در مسیر طلایی تعبیه شده است. دو کاراکتر کودک خردسال مسابقه مسیر طلایی در کنار مقبره کمال الملک با یکدیگر رقابت می کنند. هر دو به صورت همزان به کمک صفحه کلید تلفن مسابقه می دهند. هر شرکت کننده در نوبت خود می بایست یک خط را بر روی کاغذ ترسیم کند. برای این کار باید ابتدا با صفحه کلید تلفن خانه مورد نظر و سپس خط دلخواه را انتخاب نماید تا سیستم آن خط را به رنگ گروه وی ترسیم کند. سپس نوبت شرکت کننده بعدی است که همین عملیات را انجام دهد.

 

هر شرکت کننده که موفق شود یک خانه را تکمیل نماید، یک امتیاز (انگشتر فیروزه یا گل زغفران) به امتیاز وی اضافه می شود و همچنین خط بعدی را نیز وی مجدداً باید ترسیم نماید.

بازی کارکنان پالایشگاه:

این بازی در فضای پالایشگاه خانگیران سرخس اجرا می شود. این بازی یک نوع بازی حافظه محسوب شده و حافظه تصویری شرکت کنندگان را محک خواهد زد. چهار نوع کاراکتر شبیه به پدر خانواده و با لباس های مختلف در این بازی استفاده می شوند. در اول بازی یک نوع کاراکتر استفاده شده و هر چه از روند بازی می گذرد بازی سخت تر شده و کاراکترهای دیگر نیز به بازی اضافه می شوند. در واقع این بازی یک بازی بسیار ساده است که در عین سادگی هیجان زیادی را به دنبال خواهد داشت و به حذابیت سابقه مسیر طلایی خواهد افزود.

 

 

شیوه بازی به این ترتیب است که در هر لحظه تعدادی از کاراکترها وارد پالایشگاه شده و تعدادی دیگر از آن خارج می شوند. شرکت کنندگان می بایست با شمارش کاراکتر ورودی و خروجی و تفریق این دو عدد، تعداد کاراکتری که هم اکنون در پالایشگاه حضور دارند را در حافظه خود نگهداری کنند تا در هر زمان که سیستم از آن ها سوال پرسید به درستی جواب مورد نظر را با صفحه کلید تلفن انتخاب نمایند. البته باید به این نکته توجه داشت که هر یک از چهار نوع کاراکتر به صورت جداگانه باید شمارش شوند. هر چه از روند بازی بگذرد سرعتر ورود و خروج و تعداد کاراکترهای بکار رفته بیشتر خواهد شد.

سوال توسط سیستم به صورت همزمان برای هر دو شرکت کننده طرح می شود که می توانند به کمک صفحه کلید تلفن گزینه 1، 2، 3 یا چهار را انتخاب نمایند.

بازی نقشه خراسان رضوی:

این بازی در فضای نقشه دو بعدی خراسان رضوی اجرا می شود. شرکت کنندگان دو گروه سوار بر دو ماشین فیروزه ای و زعفرانی بر روی این نقشه حرکت کرده و به مسیر یابی می پردازند. در این بازی تصویر تلویزیون به دو قسمت تقسیم می شود که هر کدام ماشین متعلق به هر گروه را بر روی نقشه نشان خواهد داد.

 

شیوه بازی به این صورت است که برای هر کدام از شرکت کنندگان مقصدی توسط سیستم مشخص می شود. شرکت کننده می بایست با مسر یابی از راههای اصلی استان به مقصد مورد نظر برسد. شرکت کننده ای که زودتر به مقصد برسد برنده مسابقه خواهد بود. ماشین هر گروه به هر شهر که برسد، انواع مسیرهایی که می تواند برای ادامه حرکت انتخاب نماید برای وی مشخص می شود که وی به کمک صفحه کلید تلفن مسیر بعدی را انتخاب خواهد کرد.

همچنین جهت افزایش جذابیت بازی در طول حرکت ماشین ها، بنزین مورد استفاده حساب شده و زمانی که بنزین تمام شود ماشین مورد نظر به پمپ بنزین رفته تا باک خود را پر نماید و این موضوع باعث از دست رفتن زمان برای آن شرکت کننده خواهد شد. بنابراین شرکت کننده سعی خواهد کرد تا کوتاهترین مسیر را برای رسیدن به مقصد استفاده کند.

بازی تندوره:

کاراکترهای استفاده شده در این قسمت از مسابقه مسیر طلایی پاژن (نوعی بز کوهی مخصوص خراسان رضوی) و عقاب می باشند. داستان از این قرار است که عقاب بچه پاژن را شکار کرده و به لانه خود می برد. پاژن به کمک موتور و ریل مخصوص خود می خواهد بچه خود را در آسمان از چنگال عقاب نجات دهد.

فضای این مرحله از بازی پارک ملی تندوره یکی دیگر از جاذبه های استان است و بازی به صورت نوبتی ما بین دو شرکت کننده برگزار می شود. لازم به ذکر است با توجه به شیوه بازی که در ادامه توضیح داده خواهد شد و اهمیت از دست ندادن زمان پرتاب، این بازی همزمان با استفاده از صفحه کلید تلفن به صورت کلامی نیز اجرا خواهد شد.

شیوه بازی به این ترتیب است که پاژن بر روی ریل (مسر مشخص شده) در پارک تندوره شروع به حرکت با سرعت ثابت می کند. در گوشه سمت چپ تصویر فاصله لحظه به لحظه پاژن و عقاب و فاصله باقی مانده تا انتهای مسیر نمایش داده می شود. شرکت کننده لازم است تا در زمان مناسب با زدن یکی از کلیدهای تلفن سرعت موتور را زیاد نماید به صورتی که در انتهای مسیر (لحظه پرتاب) پاژن و عقاب در نزدیکترین فاصله ممکن باشند. در این صورت پاژن بچه عقاب را در آسمان از چنگال عقاب بیرون آورده و با چتر به زمین می نشیند؛ در غیر اینصورت ... .

 

 

همان طور که بیان شد این بازی به صورت نوبتی بوده و ابتدا گروه فیروزه ای و سپس گروه زعفرانی همین عمل را تکرار خواهند نمود. هر گروه در هر بار پرتاب اگر موفق به گرفتن بچه پاژن شود، انگشتر فیروزه و یا گل زعفران را کسب خواهد کرد.

بازی پنالتی:

این بازی با توجه به استقبالی که در مسیر طلایی یک شد به مسیر طلایی 2 نیز راه پیدا کرد البته با تفاوت های بسیار زیاد. این بازی در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار می شود و شرکت کنندگان می بایست به یکدیگر پنالتی بزنند.

شیوه بازی به این صورت است که ابتدا گروه فیروزه ای به گروه زعفرانی پنالتی زده و سپس جای دو شرکت کننده عوض می شود. در هر بار گل کردن توپ یک انگشتر فیروزه و یا گل زعفران به امتیاز شرکت کنندگان اضافه می شود. برای هر دو شرکت کننده 6 جهت ضربه زدن وجود دارد که می بایست یکی از آن ها را انتخاب نماید. از ضربه دوم به بعد نیز جعبه های کمکی اضافه می شوند که میزان سختی بازی را افزایش خواهند داد. این جعبه ها درصد گل شدن توپ را کمتر خواهند کرد.

دانلود راهنما به صورت فایل PDF

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
محمود عباسی گناباد 57...65 ( با سلام. شماره تلفن... محمود عباسی ۱۳۹۴/۱۱/۳ ۰۹:۲۶
باسلام.زهرا بلالی،643,,,0938 ،جهت شرکت درمسابقه... زهرا بلالی ۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۰۹:۱۶
باسلام'من نزدیک یک ماه از برنده شدنم میگذره ولی... مصطفی سلطانی ۱۳۹۴/۱۲/۲ ۰۹:۴۱
با سلام. به اطلاع همگی شرکت کنندگان در مسابقه مسیر... سایت صدا و سیمای خراسان رضوی ۱۳۹۴/۱۲/۱۰ ۱۲:۴۶
باسلام.سبحان جهان پناه0915...5269 ،جهت شرکت... سبحان جهان پناه ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ ۰۹:۰۲
با سلام.زهرا بلالی ،دانشجو،20 ساله،سبزوار،44...40... زهرا ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ ۰۹:۲۶
باسلام سجاد نویدی با شماره0915...104جهت شرکت در... سجاد ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ ۱۰:۳۴
با سلام فاطمه حشمتی 331...53 فاطمه حشمتی ۱۳۹۵/۰۲/۴ ۱۱:۱۵
باسلام محمد نویدی0915...1104جهت شرکت درمسابقه مسیر... سجاد ۱۳۹۵/۰۲/۴ ۱۱:۱۶
باسلام علی مراغه. تلفن:331...59. فاطمه حشمتی ۱۳۹۵/۰۲/۶ ۱۰:۵۳
با عرض سلا م وخسته نباشید من مدت طولانی که درخواست... سجاد ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ ۱۵:۰۷
0930...533جهت شرکت در مسابقه محسن عبداللهی محسن ۱۳۹۵/۰۳/۴ ۱۱:۳۴
با سلام. علی توکلی نژاد 429...0915 جهت شرکت در... علی ۱۳۹۵/۰۳/۱۸ ۱۱:۵۸
باسلام.سبحان جهان پناه269...0915 ، 274...0513 ،جهت... سبحان جهان پناه ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ ۱۵:۱۳
با سلام و خسته نباشید،میخواستم بدونم چطور باید به... زهرا ۱۳۹۵/۰۳/۲۷ ۱۰:۵۴
با سلام مرضیه ذاکری .... جهت شرکت درمسابقه... مرضیه ۱۳۹۵/۰۳/۳۰ ۱۴:۲۶
باسلام سمیه ذاکری ... جهت شرکت درمسابقه مسیرطلایی... مرضیه ۱۳۹۵/۰۳/۳۰ ۱۴:۲۶
با سلام ام لیلا ذاکری ... جهت شرکت درمسابقه... مرضیه ۱۳۹۵/۰۳/۳۰ ۱۴:۲۷
با سلام فاطمه ذاکری ... جهت شرکت درمسابقه... مرضیه ۱۳۹۵/۰۴/۲ ۱۲:۲۱
با سلام سیده اعظم حسین آبادی ... جهت شرکت درمسابقه... مرضیه ۱۳۹۵/۰۴/۲ ۱۲:۲۳
با سلام سیده اکرم حسین آبادی ... جهت شرکت درمسابقه... مرضیه ۱۳۹۵/۰۴/۲ ۱۲:۲۳
با سلام.من علی توکلی نژاد هستم 14 ساله می خواستم... علی ۱۳۹۵/۰۴/۳ ۱۰:۳۹
خوب هستش داریوش ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ ۰۰:۱۲
باسلام.سبحان جهان پناه ... ،...،شهر محل سکونت... سبحان جهان پناه ۱۳۹۵/۰۴/۱۴ ۱۰:۴۹
سمانه امیری نسب ازمشهد. درخواست شرکت برای مسابقه... سمانه ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ ۱۱:۲۲
باسلام من می خواهم با شماره تماس ...شرکت نمایم هومن ۱۳۹۵/۰۴/۲۸ ۰۹:۲۵
با سلام احمدرضا کدخدا 20 ساله دانشجوی معماری از... احمد رضا ۱۳۹۵/۰۴/۲۸ ۰۹:۲۶
آسیه کلالی مشهد ... آسیه ۱۳۹۵/۰۵/۴ ۱۱:۵۰
سلام. زهره پروانه هستم میخواستم با شماره تلفن... زهره ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ ۰۹:۵۹
با سلام وعرض خسته نباشید. سمیه نویدی ...جهت شرکت... سجاد ۱۳۹۵/۰۸/۳ ۱۰:۴۰
فاطمه حشمتی شماره ملی... شماره كارت ... بانك ... فاطمه حشمتی ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ ۰۹:۲۳
باسلام محمد دوست محمدی از مشهدمقدس شماره ملی ...... محمد ۱۳۹۵/۰۹/۶ ۰۹:۱۱
سلام عباس حلافی 27 سال لیسانس کامپیوتر ساکن... عباس ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ ۱۱:۳۲

عباس
سلام

عباس حلافی
27 سال
لیسانس کامپیوتر
ساکن بینالود
کد ملی ...
موبایل ...
تلفن ...

درخواست شرکت در این مسابقه رو دارم
با تشکر
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ ۱۱:۳۲
محمد
باسلام
محمد دوست محمدی
از مشهدمقدس
شماره ملی ...
شماره کارت بانکی ...
برنده مسابقه روز سه شنبه 11اسفند 1394
مبلغ جایزه100000تومان شدم
اما جایزه به حسابم واریز نشده
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۹/۶ ۰۹:۱۱
فاطمه حشمتی
فاطمه حشمتی
شماره ملی...
شماره كارت ...
بانك ...
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ ۰۹:۲۳
سجاد
با سلام وعرض خسته نباشید.
سمیه نویدی ...جهت شرکت در مسابقه مسیر طلایی2 هستم .
باتشکر.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۸/۳ ۱۰:۴۰
زهره
سلام. زهره پروانه هستم میخواستم با شماره تلفن ...در مسابقه شرکت کنم.
با تشکر
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ ۰۹:۵۹
آسیه
آسیه کلالی مشهد ...
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۵/۴ ۱۱:۵۰
احمد رضا
با سلام احمدرضا کدخدا 20 ساله دانشجوی معماری از مشهد همراه ...وتلفن ثابت ...
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۴/۲۸ ۰۹:۲۶
هومن
باسلام من می خواهم با شماره تماس ...شرکت نمایم
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۴/۲۸ ۰۹:۲۵
سمانه
سمانه امیری نسب ازمشهد. درخواست شرکت برای مسابقه مسیر طلایی 2رادارم باتشکر وممنون از زحماتتون.شماره ثابت ...
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ ۱۱:۲۲
سبحان جهان پناه
باسلام.سبحان جهان پناه ... ،...،شهر محل سکونت مشهد،محصل ،جهت شرکت درمسابقه
-1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۴/۱۴ ۱۰:۴۹
داریوش
خوب هستش
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ ۰۰:۱۲
علی
با سلام.من علی توکلی نژاد هستم 14 ساله می خواستم اگه می شه توی مسابقه مسیر طلایی2 شرکت کنم. شماره ... شماره همراه ...
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۴/۳ ۱۰:۳۹
مرضیه
با سلام سیده اکرم حسین آبادی ... جهت شرکت درمسابقه مسیرطلایی 2
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۴/۲ ۱۲:۲۳
مرضیه
با سلام سیده اعظم حسین آبادی ... جهت شرکت درمسابقه مسیرطلایی 2
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۴/۲ ۱۲:۲۳
مرضیه
با سلام فاطمه ذاکری ... جهت شرکت درمسابقه مسیرطلایی 2
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۴/۲ ۱۲:۲۱
مرضیه
با سلام ام لیلا ذاکری ... جهت شرکت درمسابقه مسیرطلایی 2
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۳/۳۰ ۱۴:۲۷
مرضیه
باسلام سمیه ذاکری ... جهت شرکت درمسابقه مسیرطلایی 2
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۳/۳۰ ۱۴:۲۶
مرضیه
با سلام مرضیه ذاکری .... جهت شرکت درمسابقه مسیرطلایی 2
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۳/۳۰ ۱۴:۲۶
زهرا
با سلام و خسته نباشید،میخواستم بدونم چطور باید به کانال ارتباطی مسیرطلایی دسترسی پیدا کنیم برای فرستادن عکس.ممنون میشم اگر راهنمایی ام کنید.زهرا بلالی،دانشجو،20 ساله،سبزوار،
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۳/۲۷ ۱۰:۵۴
سبحان جهان پناه
باسلام.سبحان جهان پناه269...0915 ، 274...0513 ،جهت شرکت درمسابقه مسیرطلایی 2
+3 (3 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ ۱۵:۱۳
علی
با سلام. علی توکلی نژاد 429...0915 جهت شرکت در مسابقه.
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۳/۱۸ ۱۱:۵۸
محسن
0930...533جهت شرکت در مسابقه محسن عبداللهی
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۳/۴ ۱۱:۳۴
سجاد
با عرض سلا م وخسته نباشید من مدت طولانی که درخواست شرکت در مسابقه مسیر طلایی را داده ام ولی هنوز تماسی با من گرفته نشده
از شما خواهش مندم لطفا پیگیری نمایید...باتشکر فراوان
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ ۱۵:۰۷
فاطمه حشمتی
باسلام
علی مراغه. تلفن:331...59.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۲/۶ ۱۰:۵۳
سجاد
باسلام محمد نویدی0915...1104جهت شرکت درمسابقه مسیر طلایی2
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۲/۴ ۱۱:۱۶
فاطمه حشمتی
با سلام
فاطمه حشمتی
331...53
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۲/۴ ۱۱:۱۵
سجاد
باسلام سجاد نویدی با شماره0915...104جهت شرکت در مسابقه مسیر طلایی2
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ ۱۰:۳۴
زهرا
با سلام.زهرا بلالی ،دانشجو،20 ساله،سبزوار،44...40 ،جهت شرکت در مسابقه مسیر طلایی ،از مسابقه بسیار خوبتان ممنونم.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ ۰۹:۲۶
سبحان جهان پناه
باسلام.سبحان جهان پناه0915...5269 ،جهت شرکت درمسابقه مسیرطلایی 2
+11 (11 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ ۰۹:۰۲
سایت صدا و سیمای خراسان رضوی
با سلام.
به اطلاع همگی شرکت کنندگان در مسابقه مسیر طلایی می رساند، عزیزانی که در این مسابقه برنده می شوند، روز بعد با شماره تلفنی که با ایشان تماس گرفته شده مجددا تماس بگیرند و شماره کارت ملی و شماره کارت و شماره حساب خود را اعلام نمایند.
بعد از آن امور مالی برای پرداخت جایزه اقدام خواهد کرد.
با تشکر
سایت صدا و سیمای خراسان رضوی
0 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۲/۱۰ ۱۲:۴۶ در پاسخ مصطفی سلطانی
مصطفی سلطانی
باسلام'من نزدیک یک ماه از برنده شدنم میگذره ولی تاکنون جایزه خود را دریافت نکردم'لطفا جواب من را بدهید
+2 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۲/۲ ۰۹:۴۱
زهرا بلالی
باسلام.زهرا بلالی،643,,,0938 ،جهت شرکت درمسابقه مسیرطلایی 2
+3 (3 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۰۹:۱۶
محمود عباسی
محمود عباسی گناباد 57...65


( با سلام. شماره تلفن شما به تهیه کننده برنامه ارجاع شد)
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۱/۳ ۰۹:۲۶