رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

راه اندازی صفحه ویژه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در سایت صدا و سیمای خراسان رضوی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

راه اندازی صفحه ویژه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در سایت صدا و سیمای خراسان رضوی

همزمان با بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، طی مراسمی با حضور مدیرکل مرکز صفحه ویژه تولیدات شبکه استانی خراسان رضوی با موضوع چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در سایت رسانه استانی رونمایی شد.

همزمان با بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، طی مراسمی با حضور مدیرکل مرکز صفحه ویژه تولیدات شبکه استانی خراسان رضوی با موضوع چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در سایت رسانه استانی رونمایی شد. این صفحه شامل تولیدات ویژه تلویزیونی، رادیوئی، گرافیک و عکس نوشت، خبر و سایر موارد مربوط به این مناسبت باشکوه است.
در این مراسم محسن نصرپور گفت: امروز انقلاب اسلامی ایران مظهر آزادی، استقلال همراه با عدالتخواهی و تفکر مردم سالاری دینی است و علیرغم همه توطئه ها، این انقلاب با اقتدار به راه خود ادامه می دهد. مدیرکل مرکز خراسان رضوی رمز ماندگاری نظام اسلامی را حمایت توده های مردم از انقلاب دانست و تصریح کرد: در چهل سال گذشته ملت ایران نشان داده که با رشادت و شهادت‌ طلبی های خود می تواند بسیاری از معادلات بدخواهان جهان را نقش برآب کند.
علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی به نشانی mashhad.irib.ir و ورود به بخش صفحه "چهلچراغ انقلاب" از محتوای این صفحه بازدید نمایند.