رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

راه اندازی کاروان رسانه انقلاب در دهه مبارک فجر در خراسان رضوی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

راه اندازی کاروان رسانه انقلاب در دهه مبارک فجر در خراسان رضوی

با هدف بیان دستاوردهای انقلاب به جامعه به ویژه نسل چهارم انقلاب، درایام الله دهه مبارک فجر، کاروان رسانه انقلاب راه اندازی می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، مسوول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی با بیان اینکه رویکرد سازمان بسیج راه اندازی کاروان رسانه انقلاب در دهه مبارک فجررسانه در 40 سالگی انقلاب بیان دستاوردهای انقلاب به جامعه به ویژه نسل چهارم انقلاب است گفت: به همین مناسبت در ایام الله دهه مبارک فجر، کاروان رسانه انقلاب را در این استان راه اندازی خواهیم کرد.

سرهنگ عباس محمدیان گفت: این کاروان با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ها و با 53 رسانه راه اندازی  می شود و به صورت میدانی دستاوردها و خدمات انجام شده هر شهرستان منعکس خواهد شد. 

وی با بیان اینکه هم اکنون 10 کانون بسیج رسانه در استان خراسان رضوی ایجاد شده است گفت: 900 نفر از خبرنگاران فعال رسانه ای در این استان عضو بسیج رسانه هستند و تا پایان امسال 5 دفتر بسیج رسانه در شهرستان های استان راه اندازی می شود. 

محمدیان با توجه به ظرفیت بسیار خوب و بی نظیر حوزه رسانه در شهرستان بردسکن گفت: شهرستان های بردسکن، کاشمر و خلیل آباد دومین قطب رسانه ای بومی محلی در خراسان رضوی هستند.

مسوول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم "نورمحمد نوری" پدر مطبوعات شهرستان بردسکن، با راه اندازی دفتر بسیج رسانه در بردسکن موافقت کرد و گفت: در صورت آمادگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان، دفتر بسیج رسانه را در ایام دهه مبارک فجر راه اندازی می کنیم.

عضو هیات منصفه جرائم مطبوعاتی خراسان رضوی با بیان اینکه از ابتدای امسال فقط یک پرونده تخلف مطبوعاتی در استان خراسان رضوی داشته ایم گفت: خوشبختانه خبرنگاران خراسان رضوی جزء نجیب ترین افراد در حوزه رسانه هستند و همیشه اخلاق و منش رسانه ای را سرلوحه کار خود قرار داده اند.