رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

رسانه‌های اسلامی، زبان گویای جهان اسلام - محتوای خبر

 

 

متن خبر

رسانه‌های اسلامی، زبان گویای جهان اسلام

قدرت رسانه های جهان اسلام در از بین بردن مسیر یک طرفه انتقال اطلاعات

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی حجت الاسلام و المسلمین علی کریمیان امروز در اختتامیه نهمین اجلاس اتحادیه رادیو تلویزیون های اسلامی در تالار مرکز همایش‌های صدا و سیما افزود: با افتتاح هفتمین بازار فیلم اسلامی که با شعار تولید پاک، رسانه پاک و نسل پاک فعالیت می‌کند، به ظرفیت ارزشمندی رسیده ایم که افرادی که در دنیا دغدغه امنیت اخلاقی خانواده های خود را دارند، می‌توانند از محصولات این فضای رسانه ای استفاده کنند.

دبیر کل اتحادیه رادیو تلویزیون‌های اسلامی افزود: در گذشته یک شبکه سالم در ماهواره ها نبود که خانواده‌ها نگران دیدن آن نباشند.امروز ده ها بلکه صد ها مجموعه وجود دارد و در ماهواره های مختلف شبکه هایی هستند که خانواده ها بدون دغدغه می توانند آن را ببینند و این کار بسیار بزرگ و افتخار آفرین است.

کریمیان گفت: این اقدام خدمت به بشریت است و خلق این حماسه بزرگ به دست همین افرادی که در این جلسه شرف حضور دارند اتفاق افتاد که این موفقیت را به همگان تبریک می گویم.

نهمین اجلاس مجمع عمومی اتحادیه رادیو تلویزیون های اسلامی از روز یازدهم تیرماه در مشهد مقدس پایتخت معنوی جهان اسلام آغاز شده است و روز سیزدهم تیر ماه به کار خود پایان داد.