رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

رهیافت - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

رهیافت

تهیه کننده و پژوهشگر : حمید رضا شوشتریان

کارگردان: محمد کوهانی

مجری : محمد قاسمی

رهیافت برنامه ای اقتصادی که با مشارکت صدا و سیمای خراسان رضوی و اتاق بازرگانی صنایع معدان و کشاورزی خراسان رضوی در حال تولید است.
این برنامه با توجه به تاکیدات مستمر مقام معظم رهبری در رابطه با حمایت از کار سرمایه و کالای ایرانی اقتصاد مقاومتی اشتغال و رفع موانع سرمایه گذاری ساخته می شود.
رهیافت در حوزه های صنعت، معدن، کشاورزی، بازرگانی، گردشگری، حمل و نقل، ترانزیت، دانش بنیان، کسب و کارهای نوین، اسارت آپ ها و سرمایه گذاری به بررسی مشکلات و ارائه راهکار برای آنها میپردازد.
خراسان رضوی در حوزه هایی مانند صنعت با صنایعی چون خودرو سازی، قطعه سازی، سیمان و صنایع معدنی، تولیدات استراتژیکی مثل پسته و زعفران در بخش کشاورزی، گردشگری زیارت و سلامت در بحث گردشگری، دارا بودن معادن بزرگی چون سنگان خواف و مطالعه و بررسی بازارهای هدف در منطقه به ویژه افغانستان و آسیای مرکزی و بازارهای جدید در روسیه در بخش بازرگانی پتانسیلهای قوی دارد.
همانطور که میدانید مسائل و مشکلات ارآفرینان و کسب و کارها بر اساس قانون از طریق کمیسیونهای تخصصی اتاقهای بازرگانی جمع بندی شده و برای حصول نتیجه و رفع مشکل از طریق شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی بررسی و کشف راهکار ها برای رفع موانع صورت میگیرد.
ویژه برنامه اقتصادی رهیافت در 13 قسمت 40 دقیقه ای به تهیه کنندگی و پژوهش حمید رضا شوشتریان ، کارگردانی محمد کوهانی و اجرای محمد قاسمی  از شبکه استانی سیمای خراسان رضوی به روی آنتن می رود.
مسئولین اجرایی سازمانهای دولتی، روسای کمیسیونهای تخصصی اتاق بازرگانی به عنوان نماینده عالی بخش خصوصی و اعضای هیأت علمی دانشگاهها از  مهمانان این هستند.

 

سال تولید: 1397