حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

رو به فردا - تولیدات رادیو

 

 

برنامه های رادیو

رو به فردا

Loading the player...

*بسم الله الرّحمن الرّحیم*

*رو به فردا*

اگر بتوانیم ما به توفیق الهی و با اراده و عزم راسخ ملت و با تلاش مسؤولان مسأله تولید داخلی را رونق ببخشیم بدون تردید بخش عمده‌ای از تلاشهای  دشمن را ناکام خواهیم گذاشت.

مقام معظّم رهبری

همواره در اهتزازیم/ سربلند و سرفرازیم/ در راه سازندگی باهم یک دل و یک صدا

هم ره و هم نوا/ می‌سازیم فردامان را

شعار سال  96*اقتصاد مقاومتی و تولید ـ اشتغال* به روشنی گویای رویکرد، برنامه‎ریزی و توجّه و عنایات خاصّ امسال می‌باشد. اشتغال و اشتغال آفرینی در چارچوب اقتصاد مقاومتی و راستای تولید یعنی سکوی پیشرفت و عدالت کشور.

*صدای خراسان رضوی، پایتخت معنوی ایران و پایتخت فرهنگی جهان اسلام* در این راستا مبادرت به تولید برنامه مستند *رو به فردا* نموده است.

این برنامه تلاشی است برای انعکاس خلاقیّت و خودباوری کارآفرینان مردمان این دیار که با ایجاد واحدهای تولیدی و اشتغال آفرینی مصادیقی برای تبیین *شعار سال* هستند. آنانی که همّت بلندشان سرفرازی می‌آفریند و رشد، توسعه و پویایی اقتصاد را رقم می‌زند. همانانی که همواره برای حلّ مسائل راه‌کارهای بدیع تدبیر می‌کنند و با تکاپو و توان جوهره انسانیّت را نمودار می‌سازند. اینانند پیشه‌آفرینان خود باور همّت بلند.

گزارشگر برنامه به سراغ کارآفرینان موفّق *استان خراسان رضوی* می‌رود و با تهیه گزارش مستند از خط تولیدی‌شان از ایشان رموز موفّقیت‌شان در پیاده‌سازی و تبیین *شعار سال* را جویا می‌شود.

انتخاب موضوعات و سوژه‌های این برنامه بر اساس تحقیق و پژوهش انجام می‌شود و دامنه کارگاه‌ها، کارخانجات متنوّع و گسترده و صنوف خدماتی را شامل می‌شود. به خصوص مجموعه‌های تولیدی که در راستای اقتصاد مقاومتی حرکتی رو به جلو انجام داده‌اند.

این برنامه کارشناسانه که دانشگاه‌ها، پژوهش‌ها، شرکت‌های دانش بنیان و صنایع مختلف تولیدی کوچک نیز مورد توجّه هستند؛ پنج شنبه‌ها ساعت 13:00 بر روی آنتن می‌رود و تقدیم شما همدلان گرامی می‌شود.

تاریخ تولید: 1396

• سردبیر و تهیه کننده: مهدی مقدّس زاده   

• گزارشگر: مرضیّه رحیمی                            

• نویسنده: مهدیّ مقدّس زاده                      

• صدابردار: مهدیّ مقدّس زاده