Skip to Content

رو در رو

Loading the player...

«رو در رو»

«رو در رو» برنامه‌ای کوتاه، بدیع و نو، سرشاراز احساسات و عواطف لطیف انسانی است. این برنامه به شکلی بی سابقه با ساختاری گزارشی و زنده به وسیله آقای محمّد جعفر رفیعی تهیه می‌شود و همه روزه در فواصل برنامه به مدّت 5 دقیقه تقدیم بینندگان شبکه استانی خراسان رضوی، پایتخت معنوی ایران سرفراز می‌شود.

امروزه آدم‌ها کم‌تر با هم حرف می‌زنند. زندگی مملو از تنهایی، سوء تفاهم و بی‌مهری شده است. هستند کسانی که سال‌هاست به دلیل همین حرف نزدن‌ها و بر اساس اختلافات بی اهمیّت با عزیزان خود قطع رابطه نموده‌اند.

در این برنامه بدون واسطه شرایطی ایجاد می‌شود که هر کس حرفی با عزیزی دارد و به دنبال فرصتی برای گفتن آن است رو در روی مخاطب خود و رو به روی دوربین «بی واسطه» بدون هیچ واسطه‌ای حرف‌هایش را به شنونده‌اش بزند، به این امید که شاید او بشنود یا حرفش توسّط سایرین به مخاطبش منتقل شود. رو در روی مخاطب خود، صادقانه و خالصانه عذرخواهی و طلب بخشش کند. ابراز محبّت کند یا شادی و غمش را  با سایرین شریک شود.

این برنامه در فضایی کاملاً عاطفی و بدون هیچ مجری و گزارشگری اجراء می‌شود و درست همانند عکاسی‌های اتومات که در فیلم‌ها می‌بینیم؛ فرد رو به روی دوبین می‌نشیند و حرف می‌زند.

این برنامه کاملاً استانی است و خصوصیات یک برنامه محلّی را داراست و به راحتی بیننده با آن ارتباط برقرار می‌کند. شاید نفر بعدی که می‌بیند همان عزیزی باشد که او را مخاطب قرار می‌دهد.

هم چنین این برنامه در ادامه به سراغ عزیزانی که برنامه «رو در رو» واسطه پیوند مجدّدشان شده است؛ می‌رود.

لینک کانال برنامه:

 https://telegram.me/rudarutv

آی.دی برنامه:

@rudarutv

 

سال تولید: 1395

 

طرّاح و تهیه کننده: آقای محمّد جعفر رفیعی