Skip to Content

رئیس سازمان لیگ والیبال: با کوچکترین مشکل " سالن مهران" برای همیشه محروم می‌شود

رئیس سازمان لیگ والیبال: با کوچکترین مشکل " سالن مهران" برای همیشه محروم می‌شود

 رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال از میزبانی سالن مهران برای یک بازی آن هم به صورت آزمایشی خبر داد.

به گزارش ایسنا، پس از محرومیت سالن مهران از برگزاری مسابقات میزان مشهد در لیگ برتر والیبال و پذیرفتن مسئولیت برگزاری مسابقات لیگ برتر والیبال توسط کمیته انضباطی امنیتی استان خراسان رضوی، منوچهر پور حسن در خصوص محل برگزاری مسابقه میزان مشهد و تعاون گنبد گفت: با توجه به مسائل پیش آمده در مسابقات میزان مشهد در سالن مهران و رفتار و ازدحام تماشاگران و نداشتن مواردی مانند درب های ورود و خروج کافی و فاصله نزدیک و رفتار نادرست برخی از تماشاگر نماها مجبور شدیم تا پذیرفتن مسئولیت این مسابقات و کنترل و تامین امنیت بازی توسط یکی از ارگان های مربوطه، از برگزاری مسابقات لیگ برتر در سالن مهران جلوگیری کنیم.

رئیس سازمان لیگ افزود: پس از درخواست باشگاه میزان و مذاکرات و مکاتبات فراوان با ارگان های مربوطه مقرر شد پیرو مصوبه جلسه کمیته امنیتی انتظامی مسابقات ورزشی خراسان رضوی ضمن انجام بلیت فروشی به میزان حداکثر 80 در صد سالن، تامین امنیت لازم مسابقه برای تیم ها و تماشاگران و اضافه کردن سه درب ورود و خروج و اختصاص یک درب مخصوص تیم ها در سالن مهران به طور آزمایشی فقط یک بازی یعنی دیدار میزان مشهد و تعاون گنبد به طور آزمایشی در این سالن برگزار شود و پس از آن با توجه به گزارشات و روند برگزاری بازی و به خصوص رفتار تماشاگران در خصوص برگزاری مسابقات بعدی این تیم در سالن مهران تصمیم گیری خواهیم کرد.

پورحسن در پایان افزود: ما با برگزاری بازی در سالن مهران مشکل نداریم. ما با عدم تامین امنیت لازم برای شرکت کنندگان و تماشاگران مشکل داریم و معتقدیم می بایست یک ارگان مسئولیت این مسابقه را بپذیرد. حتی خود مسئولین امنیتی استان هم با برگزاری این مسابقات در سالن مهران موافق نبودند. به هرحال سعی می کنیم امسال در صورت به وجود نیامدن مشکلی مسابقات را در مهران برگزار کنیم ولی اگر کوچکترین مشکلی به وجود آید، این سالن از میزبانی مسابقات لیگ برتر والیبال مردان محروم و مسابقات تیم میزان تحت هر شرایطی در سالن دیگر مثل سالن شهید بهشتی برگزار می شود.