حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳۹۸

زیارت از راه دور شیفتگان امام رضا (ع) از طریق رسانه ملی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

زیارت از راه دور شیفتگان امام رضا (ع) از طریق رسانه ملی

شورای معارف سیما با همکاری معاونت ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی در دهه آخر صفر برنامه های حرم مطهر رضوی را پوشش می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی،  شورای معارف سیما با همکاری معاونت ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی زیارت از راه دور شیفتگان حضرت رضا(ع) از طریق رسانه ملیهمچون سال‌های گذشته با پوشش وسیع برنامه‌های حرم مطهر رضوی و خدمات به زائران پیاده بارگاه ملکوتی امام رضا (ع)، زمینه زیارت از راه دور عاشقان رضوی را از شهرهای دور و نزدیک فراهم می‌آورد.

شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران، قرآن، جام جم، آموزش، سلامت، الکوثر، افق و شما طی برنامه‌های مختلف ارتباط‌های زنده با حرم مطهر رضوی خواهند داشت که شبکه دو با برنامه «کوی محبت»، شبکه سه با برنامه «مخاطب خاص»، شبکه چهار با برنامه «عقیق»، شبکه تهران با برنامه «روضه شمس»، شبکه قرآن با برنامه «بیت النبی»، شبکه جام جم در برنامه «گفت و گو با جام جم» و شبکه‌های امید و افق نیز با برنامه‌های «به توان خدا» و «جاذبه» به صورت مستقیم حال و هوای حرم رضوی را پوشش می‌دهند.

این برنامه‌ها در روز چهارشنبه نیز ارتباط زنده با حرم مطهر رضوی خواهند داشت و شبکه سه سیما نیز با برنامه «سمت خدا» به این جمع ملحق خواهد شد.

شبکه‌های سیما در روز شهادت حضرت رضا(ع) نیز با برنامه‌های ویژه این روز میهمان منازل مخاطبان خود خواهند بود.

شبکه‌های استانی قم، اصفهان، یزد و همچنین شبکه مستند نیز برنامه‌های این ایام را از حرم مطهر رضوی به صورت زنده و تولیدی پوشش خواهند داد.

شبکه استانی خراسان رضوی نیز با استقرار در سه صحن انقلاب اسلامی، صحن جامع رضوی و رواق امام خمینی(ره) به پوشش وسیع برنامه‌های حرم می پردازد.