Skip to Content

سارقان حرفه ای حاشیه شهر مشهد دستگیر شدند

سارقان حرفه ای حاشیه شهر مشهد دستگیر شدند

سرکلانتر شرق مشهد گفت: 14 سارق حرفه ای در حاشیه شهر مشهد در قالب اعضای باند قماربازان دستگیر شدند.

 

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ 'حمید اکبری' افزود: در پی گزارشی مبنی بر حضور قماربازان در حاشیه شهر و منطقه گلشهر مشهد و اظهار نارضایتی شهروندان در این زمینه، پیگیری ضربتی این موضوع آغاز شد.

وی افزود: گروه های اطلاعات کلانتری گلشهر در این ماموریت ضربتی 14 قمارباز حرفه ای را دستگیر کردند که در بازرسی از این افراد، مقادیری مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه کشف شد.

وی بیان کرد: در بین افراد دستگیر شده دو فرد شرور نیز حضور دارند که تحقیقات برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر از آنان ادامه دارد.

براساس گزارش دیگری از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرکلانتر جنوب مشهد نیز از دستگیری هفت سارق حرفه ای موتورسیکلت در این شهر خبر داد.

سرهنگ 'محمود ناجی پور' گفت: مرحله دیگری از طرح تشدید مبارزه با سرقت ها در دستور کار گروه های آگاهی کلانتری نجفی مشهد قرار گرفت.

وی افزود: پلیس در این ماموریت ضربتی با پیگیری سرنخ های بدست آمده که از طریق دوربین گوشی های تلفن همراه یکی از شهروندان ضبط شده بود، یکی از عاملان سرقت ها را شناسایی و تحت تعقیب قرار داد.

وی بیان کرد: در این ماموریت ماموران کلانتری نجفی با انجام تحقیقات گسترده مخفیگاه این متهم را شناسایی و مورد پاکسازی قرار داده و سارق شناسایی شده و شش همدستش را در حال استعمال ماده مخدر شیشه دستگیر کردند.

سرکلانتر جنوب مشهد گفت: تحقیقات از این سارقان حرفه ای برای کشف سرقت های انجام شده توسط آنان ادامه دارد.