Skip to Content

سامانه فروش اینترنتی منطقه گردشگری سپاد راه‌اندازی می‌شود

سامانه فروش اینترنتی منطقه گردشگری سپاد راه‌اندازی می‌شود


سامانه فروش اینترنتی منطقه گردشگری سپاد راه‌اندازی می‌شود

مدیرعامل منطقه تجاری گردشگری سپاد گفت: سامانه فروش اینترنتی منطقه گردشگری تجاری سپاد به زودی راه اندازی می‌شود. 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس به نقل از روابط عمومی منطقه تجاری گردشگری سپاد، سیدمهدی درهمی در همایش تبلیغات، بازاریابی و کسب و کار در فضای مجازی در دانشگاه آزاد مشهد، با اشاره به روش‌های تقویت بازار کسب و کار، اظهار داشت: استفاده از ابزارهای روزآمد می‌تواند نوید استفاده از ظرفیت‌های مناسب را در فضای کسب و کار بدهد تا شاهد رشد بیشتر در این فضا باشیم.

وی با بیان اینکه منطقه تجاری گردشگری سپاد بعد از بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) پربازدیدترین مکان در شرق کشور است، تصریح کرد: سپاد از بزرگترین مناطق تجاری، گردشگری در کشور است که در حال خدمت رسانی به زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی است.

مدیرعامل منطقه تجاری گردشگری سپاد عنوان کرد: ساختمان های منحصر به فردی نظیر مجتمع تجاری گردشگری الماس شرق، وصال، نوید، پارک ساحلی آفتاب، سرزمین عجایب، شهربازی سرزمین خورشید، بازار بین المللی سپاد و خیام، رستوران های متعدد نظیر رستوران بزرگ اطلسیه از جمله مکان های تجاری، گردشگری و تفریحی منطقه تجاری گردشگری سپاد است.

پروژه شبیه ساز سقوط آزاد به زودی افتتاح می‌شود

درهمی در بخش دیگری از سخنان خود به پروژه های در دست احداث منطقه اشاره کرد و بیان داشت: پروژه برج بازار بین الملل خاورمیانه، باغ پرندگان و پارک شیرهای دریایی در منطقه تجاری گردشگری سپاد در حال احداث است و پروژه شبیه ساز سقوط آزاد نیز به زودی در این منطقه افتتاح می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: برآیند این پروژه ها سبب شده، منطقه تجاری گردشگری سپاد مورد توجه زائران آقا علی ابن موسی الرضا (ع) و گردشگران داخلی و خارجی قرار گیرد.

حضور قدرتمند سپاد در فضای مجازی

مدیرعامل منطقه تجاری گردشگری سپاد در ادامه بیان کرد: با وجود اینکه ما در منطقه حضور قدرتمند و موثر داشته‌ایم اما فضای مجازی را فراموش نکرده‌ایم و در سال های گذشته به خصوص در یک سال اخیر حضور بسیار قوی در این فضا داشته‌ایم.

درهمی خطاب به حاضران گفت: شما با جستجوی سپاد در فضای مجازی با نتایج قابل توجه‌ای مواجه می‌شوید که ناشی از حضور قدرتمند سپاد در این فضا است.

درهمی ادامه داد: امروز برند شرکت سپاد نیز در اکثر سایت‌های مهم کشور اعم از سایت های خبری و گردشگری که دارای رتبه بالایی هستند قابل رویت است.

سامانه فروش اینترنتی سپاد راه اندازی می شود

وی همچنین با بیان انجام برخی فعالیت‌های سپاد در فضای مجازی، افزود: سامانه فروش اینترنتی سپاد در حال راه اندازی است که محصولات پروژه، شامل فروش واحدهای تجاری، مسکونی و مجموعه‌های در حال ساخت را از طریق فضای مجازی، به زودی امکان پذیر می‌کند.

مدیرعامل منطقه تجاری گردشگری سپاد درباره این همایش، اظهار داشت: همایش‌هایی از این قبیل که فعالان عرصه کسب و کار را با ظرفیت های استثنایی این فضا آشنا می‌سازد، بسیار اهمیت دارد.

تأکید مدیرعامل شرکت سپاد بر ایجاد صداقت در فضای مجازی

درهمی با تأکید بر استفاده صحیح از فضای مجازی، تصریح کرد: هر ابزار و وسیله‌ای که درست استفاده شود برای آحاد جامعه مفید است و اگر نادرست باشد و با عدم صداقت همراه شود منافع جامعه، چه منافع مالی و چه منافع معنوی را به مخاطره می اندازد.

وی متذکر شد: افرادی که در عرصه تبلیغات هستند باید به این نکته مهم توجه کنند که فضای تبلیغات نباید تبدیل به فضای فریب شود.

مدیرعامل منطقه تجاری گردشگری سپاد در پایان سخنان خود با تأکید بر حضور صادقانه در فضای مجازی، گفت: فضای تبلیغات، فضای اطلاع رسانی صادقانه اما پر حرارت است و همه باید به این مسئله توجه کنند تا شاهد شکوفایی و رونق بیشتر در فضای کسب و کار کشور باشیم.

دبیر همایش تبلیغات، بازاریابی و کسب و کار در فضای مجازی نیز اظهار داشت: در این دوره از همایش با حضور کارشناسان و مدیران منطقه تجاری گردشگری سپاد، ابزارهای نوین کسب و کار اینترنتی مورد بررسی قرار گرفت.

احسان صفار خراسانی با بیان اینکه نقش شرکت سپاد خراسان به عنوان یک حامی مادی و معنوی کمک بسیاری به برگزاری همایش کرد، گفت: هدف اصلی همایش فرهنگ سازی برای مدیران برندها، بانک‌ها و سایر شرکت‌های فعال در عرصه اقتصاد است تا روش‌های سنتی را منسوخ بدانند و از ابزارهای جدید برای تبلیغات استفاده کنند.

وی در ارتباط با محورهای این همایش، گفت: بحث‌های مارکتینگ آنلاین و تبلیغات اینترنتی از جمله محورهای مهم همایش است.

دبیر همایش کسب و کار در فضای مجازی تصریح کرد: امروز دیگر تنها خبرگزاری ها نیستند که تولید محتوا می‌کنند، بلکه امروز افراد غیر حرفه‌ای نیز در زمینه تولید محتوا در فضای مجازی فعالیت کرده و با خبرگزاری‌ها شریک می‌شوند.

دبیر همایش کسب و کار در فضای مجازی، خاطرنشان کرد: منطقه تجاری گردشگری سپاد برای همگان شناخته شده است و همچنین مدیریت آن مجموعه نشان داده است که با سیاست‌های صحیح در معرفی منطقه تجاری گردشگری سپاد گام بر می‌دارند که سبب موفقیت منطقه تجاری گردشگری سپاد است.