رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

ستادهای انتخاباتی چهار نامزد انتخابات ریاست جمهوری در خراسان رضوی فعال شد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

ستادهای انتخاباتی چهار نامزد انتخابات ریاست جمهوری در خراسان رضوی فعال شد

فعالیت ستادهای انتخاباتی چهار نفر از نامزدهای ششگانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در خراسان رضوی و کلانشهر مشهد آغاز شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، معاون سیاسی فرماندار مشهد امروز سه شنبه با اعلام این خبر، ستادهای انتخاباتی چهار نامزد انتخابات ریاست جمهوری در خراسان رضوی فعال شدگفت: ستاد انتخابات حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی با مسئولیت حسین امینی در خراسان رضوی فعال شد. مرکزیت این ستاد در خیابان ملک الشعرای بهار حدفاصل چهارراه لشکر تا میدان شریعتی شهر مشهد مستقر است. 
حیدر خوش نیت افزود: ستاد انتخاباتی حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی هم با جدیت کار خود را آغاز کرده و مسئولیت آن بر عهده حجت الاسلام حجت گنابادی نژاد است. ستاد مرکزی حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در خیابان رازی مشهد مستقر شده است.
معاون سیاسی فرمانداری مشهد گفت: ستاد انتخاباتی سید مصطفی میرسلیم هم در خراسان رضوی تشکیل شده و مرکزیت آن در خیابان آیت الله عبادی مشهد محل دفتر حزب موتلفه دایر است. مسئولیت این ستاد با جواد آرین منش است. 
خوش نیت افزود: ستاد محمدباقر قالیباف هم با مسئولیت رضا شیران خراسانی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی فعالیت خود را آغاز نموده است. مرکزیت این ستاد نیز در خیابان کامیاب 42 مشهد دایر است.