Skip to Content

سردار سلامی: سردار قاجاریان در جبهه مقاومت برای دفاع از حیثیت و کرامت مسلمانان شهید شد

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: امروز مشهد میزبان فرمانده بزرگ و شهیدی بوده که در جبهه مقاومت اسلامی برای دفاع از حیثیت و کرامت مسلمانان در عملیات اخیر نبل الزهرا(س) به شهادت رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد سردار حسین سلامی دقایقی پیش در مراسم بهره‌برداری از 165 پروژه شهرداری مشهد و سپاه امام رضا(ع) در حاشیه شهر مشهد اظهار کرد: فرا رسیدن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب را تبریک می‌گویم.

وی اضافه کرد: امروز مشهد میزبان فرمانده بزرگ و شهیدی بوده که در جبهه مقاومت اسلامی برای دفاع از حیثیت و کرامت مسلمانان در عملیات اخیر نبل الزهرا(س) به شهادت رسید.

سلامی افزود: خوشحالم که امروز می‌توانم از اقدامات مفیدی که برای حاشیه شهر مشهد انجام شده تشکر کنم.

وی ادامه داد: ما به عنوان خادمان و پیش‌مرگان ملت مسلمان ایران در اینجا و در این لباس سبز اعلام می‌کنیم که تمام توان خود را به کار می‌گیریم که محرومیت در این منطقه زدوده شود.

سلامی بیان کرد: ما به دستور رهبر انقلاب پا به این عرصه گذاشته‌ایم و قطعاً تا بر این ناهنجاری غلبه نکنیم از این عرصه خارج نمی‌شویم.

جانشین فرمانده کل سپاه افزود: امیدواریم به یاری خدا هر چه زودتر شاهد بهبود وضعیت منطقه کم‌برخوردار و حاشیه شهر مشهد باشیم و در این زمینه تلاش خود را خواهیم کرد اما باید توجه داشت که ما در این مسیر نیازمند مشارکت همه عزیزان دست‌اندرکار هستیم.