رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

سرعت عمل رسانه در انعکاس اخبار، ضرورت امروز - محتوای خبر

 

 

متن خبر

سرعت عمل رسانه در انعکاس اخبار، ضرورت امروز

رئیس مرکز سیمای استانهای سازمان صدا و سیما گفت: سرعت عمل در انعکاس اخبار ضرورت عصر امروز است و رسانه ها باید تحلیل اخبار را برای زمان مناسب بگذارند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، سید عباس فاطمی نویسی  امروز در مراسمسرعت عمل رسانه در انعکاس اخبار، ضرورت امروز قدردانی از برگزیدگان صدا و سیمای خراسان رضوی در جشنواره تولیدات مراکز استانها و اجلاس سراسری فناوری رسانه در مشهد افزود:عقب ماندن از انعکاس اخبار و تاخیر در پوشش تحولات اجتماعی مانع مردمی بودن صدا و سیما می شود

او گفت: این سازمان برای مردمی بودن باید بلندگوی همه اقشار اجتماعی باشد.

رئیس مرکز سیمای استانها افزود: در فضای رقابتی غیر قابل کتمان با رسانه های خارجی به سر می بریم . در حال حاضر، 270 شبکه تلویزیونی خارجی برنامه فارسی تولید می کنند که امکانات فراوان دارند و محدودیت های  رسانه ما را ندارند.

فاطمی نویسی  گفت: شبکه های خارجی بدون قید و بند، خبر و تحلیل منتشر و جریان سازی می کنند.

استاندار خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: رسانه همانطور که باید مطالبات و خواست مردم را منعکس کنند، باید عملکرد مسئولان را هم به گوش شهروندان برسانند.

علیرضا رشیدیان افزود: در انتقادهای رسانه ها، باید انصاف  رعایت  شود و نباید نقد و انتقاد به سوی سیاه نمایی حرکت کند و باید مرزها را رعایت و در انعکاس واقعیات دقت کرد.

صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی، 11تندیس و لوح برتر در بخش های متخلف جشنواره تولیدات مراکز استان ها و اجلاس سراسری فناوری رسانه به دست آورده است.