Skip to Content

سرمربی تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه: ماراتن سختی مقابل شهرداری نیشابور داشتیم

سرمربی تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه: ماراتن سختی مقابل شهرداری نیشابور داشتیم

سرمربی تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه گفت: بازی بسیار سختی مقابل شهرداری نیشابور داشتیم و با روحیه جنگندگی بازیکنانم موفق به کسب دو امتیاز از این دیدار خارج از خانه شدیم.

 

رسول بنایی کیا روز پنجشنبه پس از پیروزی 3 بر 2 تیمش برابر شهرداری نیشابور در هفته نخست دور برگشت رقابتهای لیگ دسته یک کشور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم نیشابور در نیم فصل مسابقات یک بازیکن بسیار با تجربه به ترکیب خود اضافه کرده است که تاثیر بسزایی در بهتر شدن بازی این تیم داشته است.

وی اظهار کرد: ما سفر طولانی و خسته کننده ای برای رسیدن به شهر نیشابور متحمل شدیم ولی با این وجود بازیکنانم با نهایت غیرت و تعصب مقابل میزبان ظاهر شدند.

بنایی کیا گفت: پس از واگذاری نتیجه در ست های اول و دوم در ادامه اقدام به تغییر در تاکتیک تیمی و بازیکنان کردیم و این امر منجر به پیروزی برابر حریف نیشابور شد.

وی ادامه داد: بازی بسیار سخت و نفس گیری داشتیم و بازیکنانم با نهایت توان و کارآیی وارد میدان شدند و کسب امتیازات خارج از خانه برای بازیکنان جوان و کم تجربه ام بسیار ارزشمند است.

تیم شهرداری جوان ارومیه در بازی هفته نخست دور برگشت از سری رقابتهای لیگ دسته یک کشور عصر روز گذشته (چهارشنبه) با نتیجه 3 بر 2 برابر شهرداری نیشابور به برتری رسید.

یاران رسول بنایی کیا در ست های اول و دوم به ترتیب با امتیازات 25 بر 18 و 25 بر 21 شکست خوردند ولی در ادامه طی ست های سوم، چهارم و پنجم موفق شدند با امتیازات های 25 بر 18 ، 25 بر 19 و 15 بر 11 پیروز میدان شوند.

تیم شهرداری جوان ارومیه در هفته دوم دور برگشت رقابت های لیگ دسته یک والیبال روز چهارشنبه (بیست و چهارم دی ماه) در سالن مخابرات میزبان تیم مقاومت فرمانداری مهاباد است.