Skip to Content

سرمربی ملوان: نوری در ترکیب ملوان مقابل پدیده حضور دارد

سرمربی ملوان: نوری در ترکیب ملوان مقابل پدیده حضور دارد

سرمربی ملوان در نشست خبری پیش از دیدار تیم های ملوان انزلی و پدیده مشهد، از حضور پژمان نوری در ترکیب ملوان خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، 'استیون موسیلوویچ' عصر دوشنبه در این نشست؛ با اشاره به اینکه تیم پدیده توانست در جام حذفی تراکتورسازی را در خانه از دور رقابتها خارج کند، گفت: پدیده تیمی ، توانمند و قابل احترام است اما ما هم بازی های این تیم را آنالیز کرده ایم و آمادگی بازیکنان ملوان بسیار مطلوب است.

سرمربی ملوان در مورد جذب بازیکن گفت: در نشستی که بین مدیران باشگاه و مسئولان شهری بود، قول های مساعدی داده شده و من هم خصوصیات و پستهایی که برای آنها به بازیکن احتیاج دارم بطور دقیق اعلام کرده ام ،اگرچه از هیچ بازیکن خاصی نام نبرده ام.

وی تصریح کرد: تا دو هفته آینده ترکیب تیم ملوان با پیوستن بازیکنان جدید، نهایی می شود.

*مسابقه بدون حضور تماشاچیان

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام سازمان لیگ، بازی فردا بدلیل محرومیت تیم ملوان، بدون تماشاچی برگزار می شود اگرچه مدیر رسانه ای باشگاه گفته است این احتمال وجود دارد که چون اعلام محرومیت دیر هنگام صورت گرفته، تغییری در این وضعیت ایجاد شود.

نشست خبری سرمربی 'پدیده ' مشهد بدلیل تداخل با زمان پرواز وی، انجام نشد.

تیم پدیده مشهد با کسب 18امتیاز از 15بازی انجام شده در مکان دهم و ملوان با کسب تنها 9امتیاز از همین تعداد دیدار در انتهای جدول شانزده تیمی قرار دارد.

دیدار ملوان انزلی و پدیده مشهد در چهارچوب رقابت های هفته شانزدهم لیگ برتر جام خلیج فارس ، روز سه شنبه یازدهم آذر در ورزشگاه تختی انزلی به میزبانی ملوان برگزار خواهد شد.