Skip to Content

سرمربی والیبال میزان خراسان: برخی افراد سازماندهی شده بدنبال حاشیه سازی در والیبال هستند

سرمربی والیبال میزان خراسان: برخی افراد سازماندهی شده بدنبال حاشیه سازی در والیبال هستند

سرمربی تیم والیبال میزان خراسان گفت: برخی به صورت سازماندهی شده و جهت دار در صدد حاشیه سازی در مسابقات والیبال هستند.
'رضا مومنی مقدم' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص حواشی پیش آمده برای تیم والیبال میزان خراسان در مسابقات دو هفته گذشته گفت: متاسفانه برخی قبل از مسابقه، با دادن پیامک بازیکنان و هواداران را تحریک می کردند و اگر لازم باشد این پیامکها را در اختیار مسوولان ذیربط می گذارم.

وی یادآورشد: حواشی این رقابت خیلی بر تیم ما تاثیر گذاشت و متاسفانه برخی تماشاگر نماها دست به چنین اقداماتی زدند.

مومنی مقدم گفت: برخی اقدامات و حواشی در جریان مسابقه والیبال میزان و شهرداری زاهدان مغایر ورزش والیبال و اخلاق ورزشی بود و از ست سوم هواداران تیم حریف شعارهایی بر علیه تیم ما دادند که این خود بر روند بازی تاثیر منفی گذاشت.

وی تصریح کرد: معلوم بود که برخی اشخاص با شعارهای جهت دهی شده در صدد تخریب تیم ما بودند و برای من اخلاق از هر چیزی مهمتر است و به دنبال بازی زیبا و پیروزی فنی در مسابقات بوده و به هیچ عنوان دنبال حاشیه سازی نیستیم.

مومنی مقدم اظهار کرد: هواداران به عنوان سرمایه های مهم تیم میزان در جریان بازی ها صبر و تحمل خود را افزایش بدهند و نگذارند که مسائل حاشیه ای آنان را تحت تاثیر قرار بدهد.

سرمربی والیبال میزان خراسان رضوی گفت: هر تیمی که از نظر کار گروهی شرایط بهتری داشته باشد و از حاشیه های احتمالی دور بماند در مقابل سایر رقبا حرفهای بهتری برای گفتن خواهد داشت.

وی در خصوص مسابقه دوازدهم آذرماه جاری میان تیمهای میزان خراسان و تعاون گنبد در راستای هفته پنجم لیگ برتر والیبال در مشهد گفت: تیم حریف ما از تیمهای سخت کوشی است که از کادر فنی و جوان برخوردار است که سابقه حضور در تیمهای ملی و باشگاهای کشور رادارد.

وی خاطر نشان کرد: سعی می کنیم با ارایه بازی مناسب و استفاده بهتر از موقعیتهای پیش آمده حریف خود را شکست بدهیم.

سرمربی تیم والیبال میزان خراسان گفت: صعود به مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال کشور مهمترین هدف و رویکرد فعالیتهای تیم ما است و برای نیل به این هدف تلاش می کنیم.

وی اضافه کرد: رقابتهای لیگ برتر والیبال بسیار پر فراز و نشیب است و ممکن است اتفاقات زیادی برای تیمهای شرکت کننده روی بدهد ولی با این وجود با ترکیب موجود تیم و انسجام و همدلی بازیکنان به رده های بالای لیگ برتر صعود کنیم.

سرمربی تیم والیبال میزان خراسان گفت: در مرحله پلی آف از حساسیت بیشتری نسبت به مرحله مقدماتی برخوردار است و در واقع مرحله مقدماتی نقطه آغاز و زیر بنای پلی آف محسوب می شود و راهیابی به این مرحله پیش مقدمه مهم قهرمانی است.

تیم والیبال میزان خراسان هم اکنون پس از تیمهای پیکان تهران و شهرداری تبریز در رده سوم گروه الف جدول رده بندی لیگ برتر والیبال کشور قرار دارد.

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال آرای خود در باره مشکلات بوجود آمده در مسابقه میزان و پیکان در هفته سوم لیگ برتر صادر کرد که سرمربی میزان یک جلسه محروم شد.

دیدار تیمهای میزان خراسان و پیکان تهران و شهرداری زاهدان طی دو هفته گذشته در مشهد و زاهدان با درگیریهای لفظی و حاشیه هایی بین برخی از بازیکنان و هواداران مواجه بود