سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

سری چهارم آبنبات چوبی از سیمای خراسان رضوی - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سری چهارم آبنبات چوبی از سیمای خراسان رضوی

سری چهارم آبنبات چوبی از سیمای خراسان رضوی


سری چهارم آبنبات چوبی از سیمای خراسان رضوی

به دنبال استقبال زیاد بینندگان از برنامه تلویزیونی « آبنبات چوبی » مدیران این مرکز و گروه تولیدی برنامه مذکور تصمیم گرفتند این مجموعه تلویزیونی را با چند تغییر در ساختار و فرم اجرای برنامه و همینطور طراحی دکور جدید ادامه دهند.
سری چهارم آبنبات چوبی با حضور کودکان در استودیو ضبط خواهد شد و شامل بخش های نمایشی به همراه بازیهای آموزشی که اغلب با فعالیت بدنی همراه است تا کودکان قادر شوند از نظر جسمانی اطمینان، ایمنی واعتماد به نفس پیدا کنند، افزایش مهارت در برنامه ریزی، توانایی حل مسأله، آفرینندگی، دست یافتن به دور اندیشی، رشد زبان از جمله اهداف برنامه آبنبات چوبی در آیتم بازی برای بچه ها می باشد.
قطعاً رویدادها و خبرهای فرهنگی، هنری ، اجتماعی و مذهبی فراوانی در حوزه های آموزشی مرتبط با کودکان وجود دارد که تهیه گزارش و پخش آنها در برنامه می تواند جذاب باشد. سفر گروه پرتابل آبنبات چوبی به روستاها و شهرستان های استان و تهیه گزارش از کودکان آن دیار و توجه به نقش مؤثر کودکان روستا در امر کشاورزی، باغبانی، صنایع دستی و کمک به معاش خانواده و هم چنین اشاره به تفریحات و سرگرمی ها و پیشرفت های تحصیلی و درسی از جمله محورهای تهیه گزارش این برنامه است.
در سری جدید « آبنبات چوبی» متون پلاتوها با محوریت شخصیت های تخیلی و واقعی و توضیح دادن روابط بین آنها و مواجه شدن داستان های برنامه با رویدادها و حوادث نوشته خواهد شد تا فراز و فرودها بیان نمایشی برنامه را از حالت خطی خارج نماید.
سید حمید طباطبایی تهیه کننده و کارگردان و طراح آبنبات چوبی است.
میترا بابایی: مجری
زهرا ناوشکی و آرزو زارع: صدا پیشه
محمد شکاریان: صدا بردار
حمیده طباطبایی: برنامه ریز و دستیار تهیه
علی کاظمیان، هادی شرق، علی خیابانی: تصویر بردار
سمیه بلوچ و الهام اسکندری: تن پوش عروسک
رضا عباسپور: تدوینگر
مرضیه گنجی: نویسنده خواهند بود.