جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

سفر بخیر - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

سفر بخیر

Loading the player...

 

• تهیه کننده: احمد آرمان مهر

• کارگردان: سعید برزگر

• تصویربردار: حسن ناصری

• نورپرداز: عبّاس اشراف زاده

• صدابردار: محمّد سیفی

• مجری: مهدیّ مقّدم

• دستیار: نعیمه حسینی

به نام خدا

*سفر بخیر*

سفر بخیر مسافر خراسون

سفر بخیر زائر گنبد نور

در این جُنگ‌واره با نشاط و مفرّح، اطّلاعات مورد نیاز مسافران و زائران عزیز در همه حوزه‌های سفرهای نوروزی در 20 قسمت 30 الی 45 دقیقه‌ای ارائه می‌شود.

*سفر بخیر* برنامه‌ای است به تهیه کنندگی آقای احمد آرمان مهر که به انعکاس و معرّفی فعّالیّت‌ها و بخش‌های مختلف نیروی انتظامی و  ناجا، نیروهای اداره راهور استان، ستاد تسهیلات سفر، راه و ترابری و هواشناسی و میراث فرهنگی و اورژانس و ...، اطّلاع رسانی و استفاده بهتر از امکانات مهیاء شده در استان جهت رفاه حال مسافران و زائران نوروزی، اطّلاعات مورد نیاز زائران در حرم مطهّر و اطراف آن، گزارش از محورهای منتهی به مشهد، گزارش مردمی و زائرین، ارتباط تلفنی، خواننده، میهمان و ... می‌پردازد.

*******************************************

آیتم‌های برنامه:

مجری: اجراء در فضایی با نشاط

کلیپ: ویژه تصاویر و ویدئوهایی که مربوط به صحنه‌های تصادفات جادّه‌ای و شهری می‌باشند و ارائه هشدار تصویری.

اجرای موسیقی زنده

خبر: این آیتم به صورت زنده در قسمتی از دکور برنامه با مجری مخصوص اجراء می‍‌شود که به ارائه گزارش‌هایی از ترافیک شهری ـ محدودیّت‌های ترافیکی و هم چنین اخبار مهمّ نیرو‌های انتظامی می‌پردازد.

گزارش و مردم: این گزارش در ورودی‌های شهر مشهد و جادّه‌های منتهی به شهر از رانندگان و سرنشینان در خصوص مسائل مربوط به سفر و هم چنین مشارکت پلیس راه است که از وضعیّت تردّد مسافران و زائران در جادّه‌ها و ارائه گزارش از آمار و ارقام تصادفات، تخلفات و ... می‌باشد.

گزارش و تصویر: این گزارش تصویری به صورت مستند گونه از کمپ‌های شهری و کمپ‌های حاشیه جادّه‌ها همراه با معرّفی امکانات و فضاهای موجود جهت اطّلاع‌ رسانی و رفاه حال مسافران ارائه می‌شود. مکان‌های دیدنی شهر مشهد و معرفی آن‌ها به مسافران و زائران عزیز.

ارتباط: این ارتباط به صورت تلفنی یا اینترنتی با پلیس راه‌های منتهی به استان جهت اطّلاع رسانی از وضعیّت است.

خدمات پلیس: آشنایی با خدمات ویژه پلیس در ایّام نوروز و مصاحبه با مسؤولین.

پلیس فتا: برنامه‌های جذّاب و متنوّع پیرامون موضوعات مختلف در خصوص هشدارهای امنیّتی برای جلوگیری از سوء استفاده کلاه برداران (پرداختن به دنیای مجازی و . . . به صورت کارشناسی).

میهمان: گفتگو با مسؤولان و مدیران استان که در ایّام نوروز به جهت رفاه حال مسافران و زائران به صورت غیرمستقیم یا مستقیم مشغول خدمت می‌باشند.

هشدارهای آموزشی: گزارشگری در سطح شهر و ارائه یک پیام کوتاه به صورت تصویری

گزارش فرهنگی: مستند گزارشی در سطح مشهد به موضوعاتی می‌پردازد که سازمان‌ها و ادارات برای بحث فرهنگی در سال 2017 انجام داده‌اند (ارائه تصویر از نمایشگاه‌ها همراه با مصاحبه مردمی و مسؤولان برای معرّفی این فعّالیّت و مکان‌های برگزاری).

*سفر بخیر* را در ایّام نوروز هر شب، ساعت 21:00 به تماشا بنشینیم.

***لحظه‌هاتون پر از لطافت باران بهاری، آرامش‌تون مستدام، سال نو مبارک***

سال تولید: 1396