Skip to Content

سفیر قم باخت و قعرنشین شد

سفیر قم باخت و قعرنشین شد

تیم والیبال سفیر قم به سومین باخت متوالی خود در فصل جاری مسابقات لیگ دسته اول والیبال قهرمانی باشگاه‌های کشور تن داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از قم، تیم والیبال سفیر قم در سومین هفته متوالی طعم تلخ شکست را چشید تا همچنان آخرین تیم و قعرنشین کنونی جدول رده‌بندی رقابت‌های فصل جاری لیگ دسته اول والیبال مردان قهرمانی باشگاه‌های کشور باشد.

مسابقات امسال والیبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور در دو گروه مقدماتی در حالی به انجام می‌رسد که تیم والیبال سفیر قم در گروه نخست حضور دارد و با تیم‌های مطرحی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و کار سختی برای راهیابی به مرحله بعد دارد.

رقابت‌های گروه نخست از مرحله مقدماتی فصل جاری پیکارهای لیگ دسته اول والیبال قهرمانی باشگاه‌های کشور با انجام دیدارهای هفته سوم از دور رفت آن در شهرهای مختلف کشور پیگیری شد و طی آن تیم والیبال سفیر سومین باخت متوالی این فصل را تجربه کرد.

والیبالیست‌های تیم سفیر قم با کسب سومین باخت متوالی خود در این رقابت‌ها در انتهای جدول رده‌بندی گروه نخست مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته اول کشور جای گرفتند در حالی که رقابت‌های والیبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور با شرکت 18 تیم به انجام می‌رسد.

تیم والیبال سفیر قم بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون والیبال کشورمان در سومین هفته از دور رفت مرحله گروهی این رقابت‌ها دومین بازی متوالی خارج از خانه را در میهمانی تیم والیبال ملوان تهران انجام داد و در پایان مشابه باخت‌هایی که در هفته‌های اول و دوم پذیرفته بود مقابل حریف متحمل شد.

والیبالیست‌های حاضر در ترکیب تیم سفیر بعد از اینکه در نخستین دیدار خود در سالن شهدای بهزیستی شهر مقدس قم با حساب 3 بر یک برابر تیم والیبال کاله‌جوان آمل طعم تلخ شکست را چشیدند و بازی‌ها را با باخت آغاز کردند اکنون دو هفته متوالی است که بیرون از خانه هم می‌بازند.

نماینده والیبال استان قم در دومین هفته از رقابت‌های مرحله گروهی فصل جاری لیگ دسته اول والیبال مردان باشگاه‌های کشور در شهر مقدس مشهد میهمان تیم والیبال میزان‌فردای این شهر بود و در پایان با حساب 3 بر یک در این دیدار نیز شکست خورد.

در سومین هفته مسابقات مرحله مقدماتی لیگ دسته اول والیبال مردان باشگاه‌های کشور علاقه‌مندان زیادی به سالن برگزاری این رقابت‌ها آمده بودند تا از نزدیک ناظر دیدار تیم‌های والیبال سفیر قم و ملوان تهران باشند، مسابقه‌ای که با برتری 3 بر یک به سود تیم میزبان یعنی ملوان پایان یافت و این تیم با کسب این پیروزی جمع امتیازات خود را به عدد 3 رساند اما نماینده قم همچنان بدون امتیاز است.

تیم والیبال سفیر قم به سبب اینکه 3 باخت مشابه با نتیجه 3 بر یک برابر تیم‌های کاله جوان آمل، میزان‌فردای مشهد و ملوان تهران متحمل شده در حال حاضر بدون کسب امتیاز در مکان آخر جدول رده‌بندی گروه نخست از مقدماتی فصل جاری لیگ دسته اول والیبال مردان باشگاه‌های کشور حضور دارد.