Skip to Content

سفیر قم برای فینالیست شدن برابر میزان مشهد قرار می‌گیرد

سفیر قم برای فینالیست شدن برابر میزان مشهد قرار می‌گیرد

تیم والیبال سفیر قم در تلاش برای راهیابی به دیدار نهایی رقابت‌های لیگ دسته اول والیبال بانوان باشگاه‌‌های کشور برابر تیم میزان مشهد صف‌آرایی می‌کند.

خبرگزاری فارس: سفیر قم برای فینالیست شدن برابر میزان مشهد قرار می‌گیرد
به گزارش خبرگزاری فارس از قم، بعد از نتایج بسیار خوبی که تیم والیبال بانوان سفیر قم در مسابقات فصل جاری لیگ دسته اول والیبال بانوان باشگاه‌های کشور کسب کرد اکنون برای تکمیل کارنامه موفق این تیم در این رقابت‌ها به پیروزی در 2 مسابقه دیگر نیاز است.

تیم والیبال بانوان سفیر امسال برای نخستین بار در مسابقات لیگ دسته اول والیبال بانوان باشگاه‌‌های کشور حضور پیدا کرده و در مرحله مقدماتی نتایج بسیار خیره‌کننده‌ای به دست آورده و خود را به مرحله نهایی این دوره از رقابت‌ها رسانده و اکنون مدعی قهرمانی محسوب می‌شود.

بر اساس برنامه‌ریزی سازمان لیگ فدراسیون والیبال کشورمان، دیدارهای مرحله نهایی فصل جاری مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته اول بانوان کشور با عنوان جام زنده‌یاد حسین معدنی برای تعیین رده‌بندی اول تا چهارم و همچنین مشخص کردن 2 تیم صعود کننده به لیگ برتر والیبال بانوان ایران در سال آینده، روزهای پنجشنبه و جمعه نهم و دهم بهمن‌ماه در تهران برگزار می‌شود.

این در حالی است که تیم‌های والیبال بانوان تهران و سفیر قم از گروه نخست مرحله مقدماتی و تیم‌های والیبال میزان مشهد و معدن استقلال آباده از گروه دوم دور مقدماتی به عنوان تیم‌های اول و دوم گروه‌های 2گانه به مرحله نهایی این رقابت‌ها راه یافته‌اند.

بنابراین و بر اساس فرمول برگزاری رقابت‌ها که در ابتدای فصل جاری به تیم‌ها ارائه شده است، در مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات لیگ دسته اول والیبال بانوان باشگاه‌های کشور روز پنجشنبه نهم بهمن ماه 2 مسابقه برگزار می‌شود.

در مرحله نیمه نهایی این فصل از بازی‌های لیگ دسته اول والیبال بانوان ایران روز پنجشنبه نهم بهمن‌ماه ابتدا تیم‌های تهران و معدن‌استقلال آباده به مصاف یکدیگر می‌روند تا یک پای فینال مشخص شود، ضمن اینکه تیم‌های سفیر قم و میزان مشهد دومین بازی این مرحله را انجام می‌دهند تا دومین فینالیست لیگ دسته اول والیبال زنان ایران مشخص شود.

با مشخص شدن تیم‌های برتر مرحله نیمه نهایی، قرار است روز جمعه دهم بهمن‌ماه تیم‌های برنده 2 بازی مرحله نیمه نهایی در فینال لیگ دسته اول والیبال بانوان باشگاه‌های کشور برای کسب مقام نخست و عنوان قهرمانی سال 1393 به مصاف یکدیگر بروند، ضمن اینکه تیم‌های بازنده نیمه‌نهایی در بازی رده‌بندی برای قرار گرفتن در جایگاه سوم با هم مسابقه خواهند داد.

- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931108000063#sthash.UthKVeyV.dpuf