Skip to Content

سند راهبردی حوزه بین‌الملل ناجا تدوین می‌شود

سند راهبردی حوزه بین‌الملل ناجا تدوین می‌شود

رئیس پلیس بین الملل ناجا گفت: در پی تدوین سند راهبردی حوزه بین الملل به ویژه حوزه پیرامونی قرار شد تا در این باره نشست‌های منطقه‌ای با محوریت مرزهای کشور برگزار شود. 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، سردار مسعود رضوانی‌فر صبح امروز در نشست تخصصی پلیسی در حوزه بین الملل استان‌های مرزی شرق کشور اظهار داشت: با توجه به شرایط کشور افغانستان باید سازمان‌هایی که می‌توانند با ناجا همکاری کنند تلاش خود را برای هرچه بهتر انجام شدن فعالیت‌ها انجام دهند.

وی افزود: در پی تدوین سند راهبردی حوزه بین الملل به ویژه حوزه پیرامونی قرار شد تا در این باره نشست‌های منطقه‌ای با محوریت مرزهای کشور برگزار شود.

رضوانی‌فر با بیان اینکه اهداف بسیاری در برگزاری این همایش‌ها گنجانده شده گفت: بررسی فعالیت‌های بین المللی، راهکارهای افزایش فعالیت های منطقه‌ای، میزان تاثیر پذیری، شناسایی نقاط قوت و ضعف و تعین راهکارهای پلیسی از جمله اهداف برگزاری این نشست‌ها است.

رئیس پلیس بین‌الملل ناجا با بیان اینکه برخی از فعالیت‌ها در کشورهای دیگر در روند عملکرد ما تداخل ایجاد می‌کند تصریح کرد: قاچاق و کشتار هایی که در طول مرزها به وجود می آید بر کارهای ما تاثیرگذار است.

وی بیان کرد: لذا ما تمامی این موارد را تا زمان برطرف کردن مشکل بررسی می‌کنیم و برای حل آن‌ها اقدامات لازم را در دستور کار خود قرار می‌دهیم.