Skip to Content

شبکه خراسان رضوی در برخی از نقاط استان قابل دریافت نیست

شبکه خراسان رضوی در برخی از نقاط استان قابل دریافت نیست

استاندار خراسان رضوی گفت: ضریب نفوذ شبکه صدا و سیما در استان خراسان رضوی نسبت به کشور مناسب است هرچند در این زمینه نیازمند پیشرفت بیشتر هستیم، متاسفانه هنوز شبکه خراسان رضوی در برخی از نقاط استان قابل دریافت نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، علیرضا رشیدیان عصر امروز در مراسم رونمایی از آثار فاخر تلویزیونی و بخش زیارت شبکه استانی و آغاز بهره برداری از پروژه‌های فنی و خبر صدا و سیمای خراسان رضوی که در مسجد صدا و سیمای خراسان رضوی برگزار شد اظهار داشت: صدا و سیمای خراسان رضوی فعالیت‌های بسیار مناسبی را در سال‌های اخیر انجام داده است و امیدواریم این فعالیت‌ها در طول سال‌های آینده نیز ادامه پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه من علاقه‌مند و امیدوار بودم که شبکه ملی زیارت در کشور راه اندازی شود خاطر نشان کرد: حتما در این خصوص دلایلی وجود داشت که این شبکه افتتاح نشود، امیدواریم بخش زیارت شبکه استانی بتواند برخی از نیازهای موجود در حوزه زیارت را برطرف کند.

رشیدیان خاطر نشان کرد: ضرورت غنا بخشیدن به برنامه‌های فرهنگی صدا و سیما و توجه به نقاطی که دشمنان هدف گرفته‌اند دو رویکرد بسیار مهم در صدا و سیمای خراسان رضوی است. ضریب نفوذ شبکه صدا و سیما در استان خراسان رضوی نسبت به کشور مناسب است هرچند در این زمینه نیازمند پیشرفت بیشتر هستیم، متاسفانه هنوز شبکه خراسان رضوی در برخی از نقاط استان قابل دریافت نیست.

استاندار خراسان رضوی عنوان کرد: صدا وسیمای ما مردمی و با ارزش‌های دینی همراه است، همانگونه که انقلاب ما متکی بر ارزش‌های دینی و مردم است، صدا و سیما نیز این نقطه تعاملی را داراست و با پیشرفت‌های خوبی در حوزه تکنولوژی و محتوایی توانسته است مرزهای داخلی و بیرونی را فتح کند.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه در تحولات فرهنگی استان خراسان رضوی صدا و سیما نقش بسیار مهمی را بر عهده دارد، عنوان کرد: امیدواریم صدا و سیما به پخش زنده مراسمات حرم رضوی اهتمام ورزد، زیرا مردم به پخش زنده مراسمات حرم رضوی علاقه‌مند هستند.