شجره طيبه

تو را می ستایم نه به خاطر  حماسه ها که آفریدی ، نه به خاطر  معامله با حضرت دوست بر سر جان شیرینت ، نه به خاطر  دستهای مهربان و خشن و پینه بسته و مردانه ات ، گاه کوچک و بچه گانه ات و گاه ظریف و لطیف ، آنگاه که باید ، آر پی جی زن می شد یا بی سیم چی ، وسیله التماس و خواهش در برابر فرمانده می شد که چند ماه کسری سن تو را ببخشد یا مرهمی می شد بر زخم برادر مجروحت ، و گاه در نهایت خلوت و سکوت شبها دست نیاز می شد به سوی عزیز بی نیاز . و را می ستایم به قدر تک تک ثانیه هایی که فرزندان این مرز پر گهر در امنیت و آرامش ، در صحت و سلامت ، رشد کردند و بالیدند ، افتخار آفریدند و جاودانه شدند .خواهر و برادر بسيجي ام عزت نفس و صبر و بردباریت در زمان اسارت کم لطفی ها و طعنه ها و کنایه ها و گاه دشنام ها که پس از دفاع از زبان دوستان به ظاهر دوست شنیدی و جواب همه آنها را با تلخند دادی را فراموش نخواهم كرد  .اين هفته  كه نه تمام هفته هاي سال يادت را گرامي ميداريم .
به مناسبت هفته بسيج  سيماي خراسان رضوي ويژه برنامه اي  به نام  "شجره طيبه" با هدف تبيين فعاليتهاي بسيج از بدو تشكيل  تا كنون   وبسيج الگوي جهاني به تهيه كنندگي" محمد علي چمي گو" تهيه و توليد كرده است.
آيتمهاي اين برنامه پلاتو ،كارشناس ،گفتگو ، مستند پايگاه هاي بسيج ، مستندي از فعاليتهاي اقتصادي  و مقاومتي  و نقل  خاطرات بسيجيان  ميباشد .
ويژگي اين برنامه حضور كارشناساني چون سردار احمدي ، سرهنگ افراسيابي ، حجج الاسلام حاج آقا ماندگاري و حاج آقا پناهيان ، آقاي عليرضا دلبريان  و خواهران كلاهدوز و غفوري شعرباف است كه  به شكلي  برنامه ريزي شده است تا  شرايط اجتماعي و زمان  تأسيس بسيج و ضرورت  تشكيل بسيج را بيان كنند و اينكه حضرت  امام خميني (ره) چه اهدافي از تشكيل آن داشته اند . 
اين برنامه تلويزيوني به مدت 45 دقيقه تقديم مخاطبان علاقمند ميگردد.

Loading the player...
سال تولید: 1393
عوامل تولید:

تهيه كننده : محمد علي چمي گو

مدير توليد : ابوالفضل حاجتمند

كارگردان : هادي حاجتمند

نويسنده : فاطمه السادات  حاجي وثوق

تصويربرداران: رجبيان  ، رحماني  و حلوي

تدوين : علي ميرزايي

در بخش مستند : سبحاني ،محسن زاده و توحيدي