جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

شهادت دانشمند برجسته هسته ای ودفاعی کشور و شخصیت انقلابی و جهادی جناب آقای دکتر محسن فخری‌زاده ، به دست مزدوران صهیونیسم ، برگ زرین دیگری بر افتخارات انقلاب اسلامی می باشد . - نمایشگر محتوای خبر

 

 

شهادت دانشمند برجسته هسته ای ودفاعی کشور و شخصیت انقلابی و جهادی جناب آقای دکتر محسن فخری‌زاده ، به دست مزدوران صهیونیسم ، برگ زرین دیگری بر افتخارات انقلاب اسلامی می باشد .

بسم الله الرحمن الرحیم 
 
 *وَ لاٰ تَحْسَبَنَّ اَلَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اَللّٰهِ أَمْوٰاتاً بَلْ أَحْیٰاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ* 
( آل عمران/۱۶۹ )
 
شهادت دانشمند برجسته هسته ای ودفاعی کشور  و شخصیت  انقلابی و جهادی جناب آقای دکتر محسن فخری‌زاده ، به دست مزدوران صهیونیسم ، برگ زرین دیگری بر افتخارات انقلاب اسلامی می باشد که این اقدام مذبوحانه نشان از کینه دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی داشته و ضمن آنکه انتقام سخت از عاملان و آمران آن را در پی خواهد داشت ، باری دیگر بر تنفر و بیزاری ملت شهید پرور ایران اسلامی و همه مردم آزاده جهان از آمریکای جنایتکار و رژیم وحشی و نامشروع اسرائیل می افزاید .
▪شهادت ناجوانمردانه آن دانشمند عزیز ، باور ، روحیه و اراده ای مضاعف بر حرکت و استمرار راه آن شهید بزرگوار در حوزه علمی، دفاعی و هسته ای جمهوری اسلامی ایران خواهد افزود . 
▪بدیهی است که این توطئه ها در طول حیات انقلاب شکوهمند اسلامی همواره نقش بر آب شده و شاهد حرکت ، رشد و بالندگی هر چه بیشتر نظام الهی بویژه در گام دوم انقلاب اسلامی خواهیم بود .
▪شهادت مظلومانه آن دانشمند ولایی را به محضر امام عصر( ارواحنا له الفداه) و مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) ، ملت ولایتمدار و شهید پرور ایران اسلامی ، و خانواده معظم آن شهید بزرگوار تبریک و تسلیت عرض می نمایم .  
یاد و خاطره شهید بزرگوار و دانشمند ارزشی شهید دکتر محسن فخری زاده گرامی و راهش پر رهرو باد . 
▪محسن نصرپور 
مدیرکل صدا وسیمای خراسان رضوی 
مشهدمقدس
   ۹۹.۰۹.۰۹