سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

شهربازی‌های مشهد پس از 6 ماه تعطیلی بازگشایی شدند - نمایشگر محتوای خبر

 

 

شهربازی‌های مشهد پس از 6 ماه تعطیلی بازگشایی شدند

شهربازی‌های سرپوشیده و روباز مشهد پس از 6 ماه تعطیلی بعلت فراگیری ویروس کرونا، فعالیت خود را از سرگرفتند.
بنابر اعلام اتاق اصناف و دستورالعمل معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛ فعالیت شهربازی‌های سرپوشیده و روباز شهر مشهد که از ابتدای شیوع و همه گیری ویروس کرونا، تعطیل شده بود، پس از 6 ماه از سرگرفته شد.
در همین رابطه، مرتضی اسکافی ریاست اتحادیه محصولات فرهنگی، بازی و سرگرمی مشهد، گفت: مجموعه‌های مذکور از همان روزهای ابتدایی اعلام هشدار همه گیری ویروس کرونا، بصورتی خودجوش و با احساس دغدغه مندی و مسئولیت اجتماعی در قبال شهروندان، فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورده و نزدیک به 200 روز در حالت تعطیل بودند.
وی اضافه کرد، این صنف طی این مدت، متاسفانه با کمترین میزان حمایت‌های مادی ومعنوی  از سوی نهادها وسازمانها  مواجه بوده و بیشترین آسیب را از بابت شیوع ویروس کرونا نسبت به اصناف مشابه در این مدت داشته است.
اسکافی با اشاره به نقش و جایگاه صنف شهربازی در ایجاد نشاط و شادی و بازگشت امید در میان اقشار مختلف مردم تصریح کرد، با احساس تعهدی که از مدیران محترم شهربازی‌های مشهد سراغ داریم و همچنین تعریف پروتکل‌های دقیق بهداشتی از سوی معاونت محترم امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی، امیدواریم همچون گذشته همشهریان عزیز با احساس امنیت خاطر از مجموعه‌ شهربازی‌‌های زیر نظر اتحادیه استفاده کنند.
در همین حال، سرزمین بازیها، شهر آجری، کلوپ پاندا، هپی لند، اکسون پارک، اکسیر، کارلند، زیپ لاین آرمان، بازیما، شهربازی راه آهن، شارستان، شهربازی معارفی، شهربازی قهرمانان و شهربازی پارک ملت از جمله شهربازیهای زیرمجموعه اتحادیه محصولات فرهنگی، بازی و سرگرمی مشهد هستند که آمادگی خود را جهت بازگشایی و پذیرایی از خانواده‌های محترم با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی اعلام کردند.