Skip to Content

شهرداری نیشابور در مسابقات خارج از خانه با مشکل مواجه است

شهرداری نیشابور در مسابقات خارج از خانه با مشکل مواجه است

مربی تیم والیبال شهرداری نیشابور با ابراز نارضایتی از نحوه عملکرد تیمش برابر سفیر قم گفت: شهرداری نیشابور در مسابقات خارج از خانه با مشکل مواجه است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر شادمهری پس از پایان دیدار تیم های سفیر قم و شهرداری نیشابور در لیگ دسته اول والیبال کشور که شامگاه یکشنبه در قم برگزار شد اظهار داشت: بازیکنان ما امروز بازی خوبی ارائه ندادند در حالی که هم از نظر تجربی در سطح بالاتری نسبت به سفیر بودیم و هم از نظر میانگین سنی شرایط بهتری داریم اما امروز، روز ما نبود.

وی افزود: تیم سفیر قم تیم جوانی بود و ما نباید به این تیم می‌باختیم اما متاسفانه بازیکنان ما امروز در قواره خود ظاهر نشدند در حالی که ما در برابر تیم‌های قدرتمندی مثل کاله به مراتب بهتر از این بازی کرده بودیم.

مربی تیم والیبال شهرداری نیشابور گفت: آخوند‌زاده مربی بسیار خوبی است و به خوبی توانست تیم قم را جمع کند اما تیم ما از هم پاشید و در دقایق تاثیرگذار بازی جریان بازی را از دست دادیم و نتوانستیم تیم را جمع کنیم.

شادمهری بیان کرد: در ست اول داور اشتباه کرد در حالی که در پوئن آخر، بازی به سود ما تمام شده بود اما داور توپی که نیم متر بیرون زمین بود را پوئن به سود سفیر گرفت و ما به راحتی ست نخست را از دست دادیم.

وی عنوان کرد: تیم شهرداری نیشابور در بازی‌های خانگی نتایج خوبی می‌گیرد و امتیازاتی که جمع آوری کرده در مسابقات خانگی بوده اما در بازی‌های خارج از خانه مشکل داریم و تاکنون همه بازی‌های بیرون از نیشابور را باخته‌ایم.

مربی تیم والیبال شهرداری نیشابور خاطرنشان کرد: در رده پنجم هستیم و امیدوار هستیم که با کسب امتیازات لازم به خصوص در بازی‌های خانگی به پلی آف برسیم و فکر می‌کنم ۲ بازی آینده ما تاثیر گذار است و اگر بتوانیم در ۲ بازی بعدی برنده بازی باشیم صد در صد در بین ۴ تیم نخست قرار می‌گیریم.